Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Jak využít zákaz vycházení pro přípravu svatby?

Jak využít zákaz vycházení pro přípravu svatby?

Probouzející se příroda, všudypřítomná melodie ptačího zpěvu a teplé sluneční paprsky. Také jste si všimli, že jaro už začalo? Bohužel kvůli opatřením spojeným s ochranou veřejného zdraví, jsme „uvězněni“ doma a můžeme té kráse přihlížet jen za oknem. Jednou z dobrých zpráv je, že v dnešní hektické době můžeme trochu zvolnit. Pojďme se podívat, jak se dá získaný čas navíc využít v přípravách na svatbu.

Kategorie: Svatba

Naučit se něco nového

Proti špatné náladě není nic lepšího než se přiučit novým věcem. Vypilujte své kuchařské dovednosti a oslaďte si život. Pokud máte doma dětičky, rády pomůžou a skvěle tak malé pomocníky zabavíte. Navíc se může váš svatební rozpočet snížit o položku za sladký bar. Ruku na srdce, kdo by nemiloval cupcakes? Mile vás překvapí svou snadnou přípravou a perfektním vzhledem, který můžete dotvořit libovolně podle vaší fantazie. Vytiskněte nebo spolu s dětmi vystříhejte zamilované symboly a ty pak připevněte na špejle. Svými originálními zápichy své dílo vyšperkujete. Nebojte se kombinovat více druhů, ať už čokoládové, ovocné, tmavé či světlé. K dokonalosti chybí už jen krémová čepička. Na letní svatby se perfektně hodí lehké krémy s osvěžující chutí citrusů. Nezapomeňte své snažení zdokumentovat, vzniklé fotky vám připomenou, že jako rodina zvládnete vše s úsměvem.

Fotografie a vzpomínky

Připravte svým hostům a rodině jako překvapení svatební knihu. Kniha může obsahovat vaše fotografie od útlého dětství, přes vaše první seznámení, rande či polibek klidně až po společně strávené chvíle na výletech nebo dovolených. Nezaplňte knihu celou, nechte prostor i pro svatebčany. Poproste je o zaslání jejich fotografií, ale neprozrazujte jim, na co je potřebujete. Ke každé fotografii pak vymyslete krátký popisek, který by vystihoval, co pro vás dotyčný znamená. Může to být i váš společný zážitek, na který rádi vzpomínáte. Věřte, že si tímto připomenete, kolik skvělých lidí okolo sebe máte a vaše blízké toto osobní vyznání zahřeje u srdce.

Chvilka v přírodě

Vyrazte alespoň na chvilku ven. V lese, na čerstvém vzduchu přijdete na jiné myšlenky. Les skrývá spoustu pokladů, které se hodí při výrobě svatebních dekorací. Vezměte s sebou košík, kam můžete sbírat šišky, větvičky nebo květy či listy, které pak můžete usušit a použít na tvorbu vašich svatebních dekorací. Metoda DIY, neboli „Do It Yourself“ je velmi populární a dodá vaší svatbě osobitý styl. Zkuste si doma vyrobit ozdobná ramínka na vaše svatební šaty nebo ženichův oblek, kapesníčky pro slzy štěstí nebo vtipné rekvizity do svatebního fotokoutku. Oceníte i nepotřebné věci ze sklepa, ze kterých se dá vykouzlit osvětlení na zahradní párty. Stačí vám staré zavařovací sklenice, svíčky a přírodní nasbíraný materiál. Místo vaší párty tak získá doslova kouzelnou atmosféru. Více inspirace najdete v našem článku DIY svatba aneb tipy jak vyrobit homemade dekorace.

To nejdůležitější na konec. Rozmazlujte se! Využijte čas samy pro sebe, ať je to kůra pro vaše vlasy, maska na obličej nebo peeling. Zapalte svíčky, napusťte si horkou vanu a relaxujte. Romantickou atmosféru dotvoří sklenička dobrého vína a váš snoubenec.

Takže hlavu vzhůru a pevné zdraví! Jak jste na tom vy? Zvládáte situaci doma kreativně a s úsměvem? Podělte se s námi a ostatními páry o vaše tipy a nápady na zpestření volného času.

Autor: Irena Zářecká

Článek přečten: 1123×