Menu
Hledat
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených

× 💕Víte, že naši klienti mohou HRÁT o DOVOLENOU za 200.000 Kč?🍀 Více informací ZDE »

BRILAS BONUSY A VÝHODY

ZÁRUKY, KTERÉ JINDE NENAJDETE

Každý zákazník, který si od nás odnese snubní prsteny, dostává při jejich koupi potvrzení výjimečné kvality produktu, a to formou BRILAS cerfifikátu a exkluzivních garancí.

  • ke zlatým snubním prstenům rozšiřujeme standardní záruku o zcela unikátní službu BEZ OBAV, která kryje všechny typy mechanických poškození, včetně deformace šperku.
  • u všech snubních prstenů pak poskytujeme doživotní GARANCI NEVYPADNUTÍ KAMENŮ, která řeší Vaše případné obavy z výrobních vad uložení kamenů. A to po celou dobu životnosti šperku.

SERVIS A KOMFORT

U nás se budete cítit doslova jako doma v obýváku.
Víme, že produkt jako takový je zásadní, ale ve výsledku o Vašem zážitku rozhodují stejně lidé. A proto u nás pracují TI, kteří mají talent pečovat o Vás, a baví je to. Neruší, nenutí, jsou s Vámi tak moc, jak sami chcete. A ví, co je potřeba, takže umí poradit či vysvětlit. REZERVAČNÍ SYSTÉM na každé prodejně, a posezení s kvalitní kávou, pak dodávají potřebný klid a čas, takže si to u nás zkrátka užijete. Nebojte se k nám těšit!

ŠPIČKOVÝ SORTIMENT

Nesoutěžíme v počtu modelů, i když i v tomto směru jsme absolutní špičkou trhu. 
Síla nabídky je, kromě kvality zpracování, v její pestrosti a různorodosti. V BRILAS naleznete na jednom místě MODELY SNUBNÍ PRSTENŮ, které reflektují poslední světové trendy, konzervativnější nadčasovou klasiku, i vyložené speciality, které se sice netěší masové oblibě, ale o to víc potěší, když je v nabídce naleznete, a jsou to ty Vaše vysněné. Krásná krabička zdarma, stejně jako rytina do zlatých prstenů je samozřejmostí. Do oceli a titanu Vám rytinu zhotovíme také, ale již za drobný poplatek.

DOPRAVA A OPAKOVANÝ NÁKUP

Nejčastěji si zákazníci chodí vyzvednout zboží v široké síti našich kamenných prodejen. Ale i dopravu zboží přímo domů máte od nás zdarma. Zákazníci, kteří si u nás koupí ZÁSNUBNÍ PRSTEN a poctí nás svou přízní i při koupi SNUBNÍCH PRSTENŮ, automaticky získávají nárok na slevu. Nezdráhejte se zeptat na více informací!

Více o dalších BRILAS výhodách naleznete ZDE.