BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Magazín

Jak využít zákaz vycházení pro přípravu svatby?

Jak využít zákaz vycházení pro přípravu svatby?
Probouzející se příroda, všudypřítomná melodie ptačího zpěvu a teplé sluneční paprsky. Také jste si všimli, že jaro už začalo? Bohužel kvůli opatřením spojeným s ochranou veřejného zdraví, jsme „uvězněni“ doma a můžeme té kráse přihlížet jen za oknem. Jednou z dobrých zpráv je, že v dnešní hektické době můžeme trochu zvolnit. Pojďme se podívat, jak se dá získaný čas navíc využít v přípravách na svatbu.
Celý článek

Nejprodávanější snubní prsteny

Nejprodávanější snubní prsteny
Váš svatební den se neodmyslitelně blíží a vy stále ještě nemáte tak důležitou věc, jakou jsou snubní prsteny? Magické kroužky, které vás spojí do konce života a jako jedna z mála věcí zůstanou vzpomínkou na váš překrásný svatební den. Prohlédněte si naše kousky, třeba vás inspirují.
Celý článek

Tradice! To co svatbu dělá svatbou

Tradice! To co svatbu dělá svatbou
Něco nového, starého, půjčeného a modrého? Asi jedna z nejznámějších svatebních tradic, týkající se oblečení pro nevěstu. Symbolizuje nový začátek, spojení dvou nových rodin, ochotu nechat si do budoucna poradit a samozřejmě věrnost a lásku. Pojďte se podívat i na další známé svatební zvyky.
Celý článek

Co nesmí chybět nevěstě? Svatební kytice!

Co nesmí chybět nevěstě? Svatební kytice!
Říká se, že květina je klíčem k srdci ženy a jedna jediná růže, lilie nebo i obyčejná kopretina dokáže ženě vykouzlit úsměv na rtech. A kdy jindy, než ve svatební den, je ve vzduchu tolik lásky jako vůně květin? Jedním z nejdůležitějších květinových doplňků je svatební kytice nevěsty, se kterou by měla ladit svatební korsáž, která se připíná na levou klopu ženichova saka. Snoubenci tím symbolizují souznění a harmonii v jejich vztahu.
Celý článek

Vdávat se těhotná? Žádný problém!

Vdávat se těhotná? Žádný problém!
A je to tady. Těhotenský test ukázal dvě čárky a vy pláčete štěstím. Ale co vaše vysněná svatba, říkáte si? Nebojte se. Váháte-li, zda se vdát s miminkem pod srdcem, máme pro vás několik tipů a rad, jak to bez problémů zvládnout.
Celý článek

Dovolujeme si oznámit, že dne…

Dovolujeme si oznámit, že dne…
Vysněná žádost o ruku proběhla úspěšně. A vy konečně můžete vykřičet do světa tu skvělou novinku a to:„Budeme se brát!Tento významný okamžik v životě dvou zamilovaných lidí si zaslouží být oznámen stylově. Kvalitní papír, výjimečný design a láskyplná slova. Řeč je o svatebním oznámení a nejen o něm.
Celý článek

Rytina ušitá na míru

Rytina ušitá na míru
Výběr snubních prstenů se blíží a vy jste se ještě stále nerozhodli, co do nich vyrýt. Máte zájem o nádherné klasické prsteny, ale přáli byste si, aby nebyly bez nápadu a neoriginální? Pokud si tedy pokládáte otázku, zda mohou být vaše snubní prsteny ještě více nápadité, odpověď je „ano“! A my pro vás máme hned několik tipů.
Celý článek

Historie a symbolika snubních prstenů

Historie a symbolika snubních prstenů
Výjimečný den se blíží. Vše je připraveno, zbývá si už říci jen to magické „ANO“ a uzavřít tak vaše manželství. Ke každému obřadu patří bezpochyby snubní prsteny, kterými slíbíte oddanost a věrnost tomu druhému. Díky nim budete dávat celému světu najevo, že jste zamilovaní a šťastní. Kde vlastně tyhle dva kroužky vznikly a co jejich nošením představujete? Pojďte se s námi na to podívat.
Celý článek

Trendy ve snubních prstenech pro rok 2020

Trendy ve snubních prstenech pro rok 2020
Snubní prsteny bereme jako symbol slibu lásky, věrnosti a spojení dvou lidí. Přece jen vás budou zdobit po celý život, proto jejich výběru věnujte dostatek času. Vybírat můžete z nepřeberného množství krásných designů, od barvy zlata, povrchových úprav až po osazení dámského modelu kameny. Fandíte klasice nebo novým trendům? Pojďte se podívat, jaké novinky na vás čekají v letošním magickém roce 2020.
Celý článek

Seznam hostů

Seznam hostů
Jste stále okouzlená okamžikem, kdy vás muž vašeho života požádal o ruku, a přesto už máte hlavu plnou myšlenek ohledně zařizování svatby? Nic nečekaného, toto zná asi každá žena. Všeho toho plánování bude více než dost, ale nebojte se, hravě to zvládnete. Pro začátek budete potřebovat seznam hostů. Proto vám přinášíme pár tipů, jak ho úspěšně a bezbolestně sestavit.  
Celý článek

Vítězové fotosoutěže "Vaše dokonalé rande" jsou tady!

Vítězové fotosoutěže "Vaše dokonalé rande" jsou tady!
"Dokonalé rande", pod tím si každý z nás může představit opravdu cokoli a 611 odvážných fotografií toho bylo jasným důkazem. Adrenalin, romantická procházka v přírodě nebo obyčejné selfie na výletě ve dvou. Fotografie plné emocí, smíchu, štěstí a lásky vás dvou. 611 soutěžících se zapojilo a zkusilo své štěstí vyhrát nádherné prsteny v hodnotě 20.000 Kč, 10.000 Kč nebo 5.000 Kč a za to jim patří jedno velké DĚKUJEME. A kdože vlastně vyhrál a bude si moci zvolit prsteny snů?
Celý článek

Svatba inkognito? Proč ne!

Svatba inkognito? Proč ne!
Svatba je zásadním okamžikem v životě dvou lidí. V ideálním případě je to událost, ve kterou naprosto přirozeně vyústí vaše láska, respekt a úcta k tomu druhému. Pak už jen záleží na vašem svobodném rozhodnutí, zda uspořádáte svatbu církevní, civilní, malou, velkou nebo dokonce tajnou. A jak vlastně taková tajná svatba vypadá a co vše obnáší? Přesně to se vám pokusíme v našem článku přiblížit.
Celý článek

Šaty dělají nevěstu, oblek ženicha

Šaty dělají nevěstu, oblek ženicha
Není žádným tajemstvím, že každá žena jako malá snila o tom, že se jednoho dne bude vdávat. Je pravděpodobné, že vás již opustila představa sněhobílých svatebních šatů, ve kterých budete vypadat jako princezna. Nebo také ne, ale jisté je jedno. Vaše „svatebky“ musí být dokonalé! Máme pro vás pár tipů, jak vybrat ty správné. Ale co by to bylo za svatbu bez ženicha? Proto nebojte, ani na výběr pánského obleku jsme nezapomněli.
Celý článek

Briliant - ozdoba ženy

Briliant - ozdoba ženy
Šperky a drahé kameny patří neodmyslitelně k sobě. Až budete vybírat zásnubní prsten, zcela určitě se setkáte s pojmy, jako je diamant, briliant nebo zirkon. Víte ale, jaký je mezi jednotlivými kameny skutečný rozdíl?
Celý článek

Zásnuby u vánočního stromečku

Zásnuby u vánočního stromečku
Domácí pohoda, omamná vůně jehličí, teplé ponožky, svařák v ruce, nazdobený vánoční stromeček, cukroví na stole, byt provoněný Františky a vaše láska vedle vás. Co myslíte, není tohle ideální příležitost vyjádřit své city a spojit Vaše životy v jeden? Zásnuby pod vánočním stromečkem chtějí notnou dávku odvahy, ale rozhodně se stanou nezapomenutelnými. Neváhejte a jděte do toho!
Celý článek

Základ pro svatební hostinu? Menu!

Základ pro svatební hostinu? Menu!
Poctivou českou kuchyni a světově známou svíčkovou se šesti zná snad každý. Představa na jazyku se rozplývající smetanové omáčky s hovězím plátkem a brusinkami zní skvěle. Ale přesto vás láká změna? Vyzkoušejte menu, které se pro vaše svatební hosty stane nezapomenutelným gurmánským zážitkem. A jako bonus, v očích vašich přátel stoupnete vysoko v žebříčku skvělých hostitelů.
Celý článek
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. ...14