Menu
Hledat
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených

Prsteny na míru dle Vašeho přání

Jsme firma, která dbá na spokojenost zákazníků a proto Vám nabízíme široký seznam garancí a specialit, které u nás můžete s důvěrou využít.
 

1. Zvolte BARVU ZLATA či KOMBINACI barev zlata

Začněme barvou zlata. Líbí se Vám u nás snubní prsteny, ale barva zlata Vám nevyhovuje? Nevadí. Vyberte si barvu pro své prsteny dle své preference či kombinujte barvy jak uznáte za vhodné. Volit můžete z klasické žluté, nejoblíbenější bílé či moderní červené, která často bývá nazývána růžovým zlatem.

2. Vyberte POVRCH PRSTENŮ

Také ve volbě povrchu prstenů Vám dáváme naprostou volnost! Preferujete lesk, mat či pískování? Nebo kombinaci? Výběr povrchu dle Vašeho gusta je na Vás, realizaci uděláme my!

3. Stanovte ŠÍŘI Vašich PRSTÝNKŮ

Nyní Vaše prsteny dostávají jasné kontury, ale máte pocit, že 5 mm šířka je pro Vás velká, nebo naopak malá? Nevadí, u většiny vzorů Vám můžeme nabídnout úpravu šíře dle Vašeho požadavku a co více, v situaci, kdy budeme prsteny zužovat, ještě ušetříte!

4. Určete POČET A UMÍSTĚNÍ KAMÍNKŮ

Šířka je v tuto chvíli již v pořádku, ale kameny by chtěly ještě poladit? Máte představu o jiném počtu, jiném tvaru či jiném umístění kamenů? Nic pro nás není problém. Jenom dobře zvažujte, protože výsledný dojem z prstenů bude jen a jen na Vaši zodpovědnost. Nicméně se nemusíte bát. Máme dostatek zkušeností, abychom Vám některé nápady vymluvili, nicméně je možno prsteny osadit téměř libovolným počtem a kombinací kamínků.

5. Zvolte DRAHÉ KAMENY

Nyní víme kolik kamenů a kde je osadíme, ale jaký typ a jaká velikost kamenů bude dělat parádu ve Vašich prstenech? Klasické zirkony nebo třpytivé brilianty? A co třeba ametyst či rubín? Vše je opět jen a jen ve Vašich rukou a prsteny pro Vás osadíme drahými kameny dle Vašeho přání.

6. SPECIALITA II.: Expresní výroba

Prstýnky standardně vyrábíme do 4 týdnů, ale v případě potřeby umíme zabrat a většinu prstenů Vám umíme dodat do 14 dní. Některé dokonce do týdne! Ovšem v těchto případech musíte počítat s mírným expresním příplatkem, ale v situaci kdy spěcháte je to ta poslední starost, že ano?

7. SPECIALITA III. Zapůjčení prstýnků

Sháníte prsteny na poslední chvíli? A vyrobit zlaté snubáčky již není technologicky možné? I pro tento případ máme řešení. Nabízíme Vám zdarma zapůjčení ocelových snubních prstenů, které mimochodem umíme doručit jak v sobotu, tak i v neděli. Problém s prsteny pro obřad máme také vyřešen. Následně Vám dodáme Vaše vysněné zlaté či stříbrné snubní prsteny.