Menu
Hledat
0
 • Prsten byl přidán do oblíbených

Výkup zlata aneb zaplaťte nám zlatem

Máte doma staré, nenošené či poškozené šperky? Nebo jste dostali od rodičů či prarodičů "zlato" na vaše snubní prsteny?
Nabízíme vám možnost vyměnit staré zlaté šperky za nové!

JAK TO FUNGUJE?

Je to prosté. Vyberete si prsteny a zaplatíte za ně zlatem místo peněz. Platit zlatem můžete online i na našich pobočkách.

KOLIK NABÍZÍME ZA GRAM ZLATA?

Dle ryzosti tyto částky:

* při jiných než uvedených ryzostech se cena vypočte přímo úměrně vůči ryzosti 585/1000

KONKRÉTNÍ PŘÍKLADY při placení zlatem:

 1. Máte-li u nás vybrané prsteny za 19.000 Kč, tak nám je zaplatíte 25 gramy 14-ti karátového zlata, tedy 25 x 780 Kč = 19.500 Kč. Přeplatek vám převedeme na účet.
 2. Chcete-li prsteny za 19.000 Kč, ale máte jen 12 g 14-ti karátového zlata tedy 12 x 780 Kč = 9.360 Kč, tak navíc doplatíte 9.640 Kč při převzetí prstenů.

TIP NA LEVNÉ PRSTENY A ZISK PENĚZ DO ROZPOČTU:

I za ocelové prsteny můžete zaplatit zlatem!
Například ocelové prsteny za 3.120 Kč Vám prodáme za 4 gramy zlata (4 x 780=3.120 Kč). Máte-li zlata více, tak je od vás vykoupíme, což může být nečekaný a vítaný příspěvek do Vašeho svatebního rozpočtu.

JAK NÁKUP "ZA ZLATO" PROBÍHÁ?

 1. Vyberete si na www.brilas.cz zásnubní prstýnek nebo snubní prsteny a uděláte objednávku. Při výběru platební metody zvolíte "platba zlatem".
 2. Pošlete nám zlato na adresu: 
  Brilas Group s.r.o.
  Tečovská 1052
  76302 Zlín
 3. Po obdržení vašeho zlata, jej převážíme, zjistíme jeho ryzost a budeme Vás kontaktovat s cenovou rekapitulací.
 4. Budete-li s cenovou rekapitulací souhlasit, zadáme prsteny do výroby a vše pak proběhne tak, jak bylo oboustranně odsouhlaseno s případným doplatkem či přeplatkem. Nebudete-li souhlasit, Vaše zlato Vám na naše náklady vrátíme.
 5. Budete mít krásné snubní prsteny na celý život! :-)

PUNCOVNÍ ZNAČKY ?

Nejste si jistí ryzostí šperků, které byste nám chtěli poslat protiúčtem. Ryzost šperků můžete zjistit porovnáním s puncy v níže přiložené tabulce puncovních značek.
Punc je značka potvrzující ryzost drahého kovu šperku. Puncem šperky označuje nezávislý kontrolní orgán Puncovní úřad. Punc je tedy zárukou kvality materiálů šperků a chrání především zákazníka před nakoupením nekvalitního zboží.
Na následujícím obrázku vidíte puncovní značky, které používá v současnosti český Puncovní úřad, jehož nejnovější informace o puncovních značkách najdete zde.

Puncovní značky