Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Náš tým BRILAS

Martin Štrosner člen týmu BRILAS Martin Štrosner
Specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, strosner@brilas.cz


Martin je další mužskou posilou zlínské centrály. Posila v podobě neskutečné energie a kreativních nápadů, tak právě tou je Martin. S Martinem se můžete potkat jak na pobočce ve Zlíně, kde se Vám bude plně věnovat jako náš prodejce, tak v podobě písemné nebo telefonické komunikace. Svou několikaletou praxí v oblasti komunikace se zákazníky je vždy klientsky naladěn a pokaždé se Vám bude snažit poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a především tak, aby jste právě Vy byli spokojeni. Martin rád koukne na nějaký ten sport nebo posedí v létě na dobrém pivečku s přáteli.
 
 
 
 

 
Daniela Petrášová členka týmu BRILAS Daniela Petrášová
Specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, petrasova@brilas.cz


Daniela je neskutečným živlem a tahounem na centrále ve Zlíně. Svým neskutečným smyslem pro humor, ochotou pomoci a pozitivním přístupem jak k zákazníkům, tak ke kolegům je velmi oblíbeným zaměstnancem společnosti Brilas. Danielu můžete potkat jak na prodejně ve Zlíně, tak spravuje například e-mail, zákaznickou linku nebo si s ní můžete popovídat na našem chatu, kde Vám jistě velmi ochotně a ráda se vším pomůže. Daniela má pod palcem náš instagramový účet, kde se můžete setkat právě s jejími příspěvky. Veškerý svůj mimo pracovní čas nejraději tráví se svými přáteli a rodinou.
 
 
 
 

 
Monika Dohnlová členka týmu BRILAS Monika Dohnalová
Specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, dohnalova@brilas.cz


Malej, ale šikovnej :-). Tak tohle přesně vystihuje Moniku. Malý člověk s velkým a vstřícným srdcem, který se vždy snaží našim zákazníkům vyhovět a pomoci při tak důležité věci, jakou je právě výběr prstenů na celý život. Monika je velmi milá, empatická, trpělivá a je ochotna věnovat našim zákazníkům tolik času, kolik jen potřebují tak, aby odcházeli spokojeni. Monika sídlí rovněž na zlínské centrále, kde spravuje vše, co ostatní specialisté zákaznické péče od e-mailové komunikace až po konečný prodej prstenů. Navštivte tedy zlínskou prodeju a třeba právě Monika Vám pomůže udělat tento zážitek nezapomenutelným.

 
 
 

 
Irena Zářecká členka týmu BRILASIrena Zářecká
Vedoucí pobočky Ústí nad Labem
773 31 86 77, ustinl@brilas.cz


Irena je nesporně jedním z nejsvědomitějších lidí, které v BRILAS máme. Má cit pro dokonalou komunikaci s lidmi a dokáže druhým doslova rozbít špatnou náladu. Irena má velký smysl pro detail,   a ať přijdete na prodejnu v kteroukoliv dobu, můžete si být jisti, že se zde budete cítit příjemně. Taktéž jí nechybí výborné organizační dovednosti, které jako lídr prodejny osvědčuje v Ústí nad Labem. Hodnocení zákazníků, kteří navštívili právě jednu z našich nejnovějších prodejen v Ústí, potvrzují, že Irena s kolegy se na Vás dokáží naladit opravdu dokonale.
 
 
 
 

 
Kristýna Holubová členka týmu BRILASKristýna Nádeníčková
Vedoucí pobočky České Budějovice
773 42 71 42, brilascb@brilas.cz


Kristýna je extrovertní povahy, velmi rychle a ráda se seznamuje, ale dokáže i citlivě respektovat, když to někdo má jinak. Po pár minutách na prodejně máte pocit, že se vlastně znáte už dlouho. Dokáže se naladit na Vaši vlnu a vkus, a vždy hledá variantu, která je pro Vás zkrátka ta nejlepší. Kristýna má na starosti naši prodejnu v Českých Budějovicích a s týmem kolegyň dokázala od otevření prodejny z „prodejního prostoru“ udělat místo, kam Jihočeši chodí na doporučení. Kristýna je také velmi zručná, ráda ve svém volném čase vyrábí doplňky pro děti a rozdává tak dál radost mezi ostatní.
 
 
 
 

 
Hana Lédrová členka týmu BRILASHana Gregorová
Obchodní konzultant Praha 1
608 70 51 13, praha1@brilas.cz


Hanka se velmi rychle po nástupu do BRILAS stala důležitým článkem našeho pražského týmu. Za její profesionální a zároveň velmi lidské vystupování, podpořené odbornými znalostmi, ji zákazníci doslova velebí. A doporučují přátelům a známým ve svém okolí. Hanku nejčastěji potkáte na naší prodejně v pražské Revoluční, ze které s kolegou Radkem udělali vůbec nejnavštěvovanější prodejnu BRILAS v ČR. A i když je práce na zmiňované prodejně velmi náročná, a naši lidé se během dne často doslova nezastaví, nebojte se, že Hanku zastihnete jinak než v dobré náladě, a s úsměvem od ucha k uchu :-)
 

 
 
 
 
Lucie Štaudnerová členka týmu BRILASLucie Štaudnerová
Vedoucí pobočky Brno Bohunice
774 73 59 39, brilasbrno@brilas.cz

Lucka je naše vedoucí pobočky v Brně Bohunicích, je velmi trpělivý a klidný člověk s příjemným hlasem, takže se v její přítomnosti budete cítit pohodově a ochotně Vám pomůže s výběrem těch pravých“. Ve volném čase se věnuje svým psům. Jejím velkým koníčkem je sport. V létě ji potkáte na kolečkových bruslích nebo na horské tůře s batohem na zádech. V zimě na svahu obutou do sněžných bruslí Sled dogs.
 
 
 
 

 
 
 
Michaela Rozsypalová členka týmu BRILASMichaela Rozsypalová
Vedoucí pobočky Brno Žabovřesky
777 45 21 97, zabovresky@brilas.cz


Michaela je vedoucí naší pobočky v Brně Žabovřeskách. Má vždy úsměv na tváři a její největší předností je to, že se snaží vyhovět přáním každého zákazníka a o prstenech říct každičký detail. Na první pohled byste do ní neřekli, že je vášnivá rockerka, co se ve volném čase prohání na své motorce po moravských cestách. Miluje horskou turistiku, avšak ani pohodičce u moře se nebrání. Jejím snem, když jako malá listovala knihou Divy světa, bylo vidět na vlastní oči skalní město Petra v Jordánsku a Machu Picchu v Peru. To první se jí už splnilo :-)
 

 
 

 
Martina Pergerová členka týmu BRILASMartina Pergerová
specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, pergerova@brilas.cz


Martina je naší nejveselejší členkou týmu. Její charisma, úsměv a pozitivní přístup odzbrojí každého zákazníka. Díky její schopnosti učit se novým věcem se stala za velmi krátkou chvilkou plnohodnotným členem našeho týmu. Martina je také velice šikovná při práci s grafickými programy a tak pokud se díváte na nové produkty a jejich fotky vězte, že je pro Vás finálně připravila právě Martina.
 
 
 


 

Jitka Horáková členka týmu BRILASJitka Hanulíková
specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, hanulikova@brilas.cz

Jitka je nesmírně hodný a přátelský typ člověka. Její dobrá nálada a smích rozveseluje nejen kolegy na centrále. Velmi často ji potkáte při výběru snubních prstenů přímo na pobočce ve Zlíně, kde se Vám s radostí a veškerou péčí bude věnovat. Zvládá vše od administrace objednávek, fakturace, distribuce až po klientský servis po telefonu či e-mailu. Její nejsilnější stránkou je, že se vším ráda pomůže a nenechá nikoho na holičkách, a je tím pádem ukázkovým příkladem týmového hráče.

 
 
 


 

Lucie Podešvová BRILAS Praha 5Lucie Holubová
regionální manažerka pro Čechy
773 427 431, holubova@brilas.cz


Lucie má pod palcem všechny prodejny v Čechách, a jejím hlavním úkolem je zajistit vše potřebné k tomu, abyste z kterékoliv BRILAS pobočky odcházeli nadšení a spokojení. K tomu potřebuje tým skvělých kolegů, o které svědomitě pečuje, a taktéž je na ně náležitě pyšná. Lucie se ráda podílí na nových projektech a pomáhá rozšiřovat síť prodejen BRILAS. Skrývá v sobě uměleckou duši, skvěle maluje. Možná jste se s jejími dílky setkali na výtvarných výstavách. Estetické cítění a zkušenost umně přenáší i do své práce v BRILAS. Pokud chcete odborně poradit, neváhejte Lucii napsat a domluvit si s ní konzultaci.
 

 


 
Nikola Trnovcová členka týmu BRILASBc. Nikola Trnovcová

specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, trnovcova@brilas.cz


Nikola je firemní sluníčko. Nikdy se nestane, že by jste u ní poznali špatnou náladu. Je pracovitá a ochotná. Klienti milují její klidnou a pozitivní povahu. Kolegové její pozitivní přístup a to, že nepokazí žádnou srandu. Nikola je navíc nadaná a kreativní v publikační činnosti a tak se s její prací můžete každý den potkávat při četbě našeho svatebním magazínu.


 
 
 

 

Denisa Berdníková členka týmu BRILASDenisa Berdníková
specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, berdnikova@brilas.cz


Denisa je ve svém nastavení nesmírně pozitivní a hodný člověk, má neskutečně velkou trpělivost a snaží se s každým vycházet za dobře a proto ji jen tak nic nerozhází. Dokáže řádně naslouchat a to jak kolegům, tak zejména klientům a proto je u klientů velice oblíbená. Navíc je velice vnímavá k potřebám klientů a je ochotna pro každého ze zákazníků udělat maximum. 
 
 

 

Veronika Rozenbergová členka týmu BrilasVeronika Rozenbergová
specialista zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, rozenbergova@brilas.cz

Veronika je velmi pracovitá a svědomitá. Navíc najít chybu v činnostech které dělá je skoro nemožné. Díky své pracovitosti dostala zodpovědnost za reklamační oddělení. Denně tak vyřizuje Vaše požadavky a reklamace, které se snaží vyřešit vždy v zájmu klienta. Veronika je také „pravá“ ruka naší účetní. Je nápomocna při účetních operacích a zajišťuje včasné uhrazení faktur.

 

 

 

 

Kristýna Mikšaníková
vedoucí zákaznické péče Zlín
777 44 11 44, miksanikova@brilas.cz


Kristýna je ambiciózní a schopná členka našeho týmu. Její silnou stránkou je komunikace a zejména komunikace krizových situací, které vždy zvládne vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Má zkušenosti z manažerské pozice v jedné velké kosmetické firmě a ty se jí daří i u nás využívat k plné spokojenosti zákazníků. Kristýna má u nás na starosti průřezově téměř všechny oblasti prodeje prstenů a má také mnoho nápadů na zlepšení chodu celé firmy, které se nebojí prezentovat a prosazovat :-) Díky své pracovitosti a schopnostem se po dvou letech u firmy dostala do manažerské pozice, kde dostala zodpovědnost za řízení celé distribuce a zákaznické podpory na centrále.
 


 

Bc. Radim Kubíček - ředitel rozvoje BrilasBc. Radim Kubíček
ředitel rozvoje
773 427 431, radim.kubicek@brilas.cz


Radim se po 12 letech strávených na expertních a manažerských rolích ve Vodafone, Hewlett-Packard a KornFerry rozhodl spojit síly s bráchou Martinem v jeho firmě. Díky dlouholeté praxi v globální poradenské firmě má v BRILAS na starosti vše, co se týká strategického řízení lidí. Mimo to se intenzivně věnuje novým BRILAS projektům a rozvoji obchodu, zejména rozšiřování a optimalizaci prodejní sítě. Radim je extrovertní povaha, miluje lidi a jejich společnost, a tak jej občas zastihnete i na některé z našich prodejen, jak se věnuje zákazníkům a čerpá tak podněty, jak může BRILAS ještě lépe plnit Vaše sny a přání. 

Ing. Petr Hrabec - obchodní ředitel firmy Brilas Group s.r.o.Ing. Petr Hrabec
obchodní ředitel
hrabec@brilas.cz


Petr má ve firmě na starost komunikaci s našimi dodavateli, tak abychom pro Vás mohli na webu i v kamenné prodejně nabízet úžasný sortiment šperků v co nejlepší kvalitě za přijatelnou cenu. Mezi jeho firemní povinnosti patří i řešení všech klientských stížností. Díky zkušenostem z ředitelských pozic ve velkých firmách vnáší do naší malé firmy také patřičnou „štábní kulturu“.


 

Ing. Martin Kubíček - majitel a jednatel firmy Brilas Group s.r.o.Ing. Martin Kubíček
majitel a jednatel
kubicek@brilas.cz


Majitel firmy, vizionář, který při rozvoji firmy nepřetržitě myslí na klientské blaho a tak stále zdokonaluje klientský servis. Navíc neúnavně přemýšlí nad tím, jak zákazníkům nabídnout nejpříjemnější nákup online i v kamenných prodejnách s největší přidanou hodnotou na trhu. Stará se také o to, aby se o nás zákazníci dozvěděli a v hojné míře nás navštěvovali.