Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Tipy jak ušetřit při přípravě svatby

Tipy jak ušetřit při přípravě svatby

Svatbu bere většina žen jako nejdůležitější den svého života, protože se točí vše kolem ní a vše má být dokonalé. Také si chcete pamatovat svatební den celý svůj život a vzpomínat na něj s úsměvem na tváři? Bohužel jsou svatby velmi drahou záležitostí, a pokud nemáte bohatého přítele či rodiče, kteří vše zaplatí, čeká vás spousta kompromisů. Ušetřit se ale dá a nemusí to i být vidět. Stačí jen pár chytrých tipů, které se vám mohou hodit.

Kategorie: Svatba

 

Tip č.1 - Vhodný datum pro svatbu

Určitě víte, že většina svateb se odehrává v létě, to je svatební sezona. V tuto dobu je vše nejdražší, a když se to sečte, přijdete na obří částku, kterou vydáte jen kvůli letnímu termínu svatby. Proto pokud potřebujete ušetřit na svatebních výdajích, vyhněte se létu a zaměřte se spíše na leden, únor, březen, duben, říjen či listopad.

Tip č.2 - Svatební šaty pro nevěstu

Cena za svatební šaty patří k dalším velkým výdajům, zvlášť pokud chcete úžasné šaty z kvalitního materiálu a perfektního střihu. Takové šaty stojí i desetitisíce, proto je nekupujte, ale rozhodněte se pro půjčení. Tím můžete ušetřit velké částky. Pokud chcete ale šaty kupovat, abyste je měla doma ve skříni na památku, pak zkuste využít výprodeje loňských modelů, projděte internetové obchody se slevami. Můžete i obejít obchody se společenskými šaty, i zde se dají najít krásné bílé šaty, které mohou být svatební. A cena, ta je nesrovnatelná.

Tip č.3 – Střevíčky pro nevěstu

Bílé svatební střevíce můžete nejlépe nakoupit ve slevě. Především v létě je na výběr hodně světlé i bílé obuvi, to je čas, kdy vyrazte na nákupy střevíčků na svatební den. Za podobné střevíce zaplatíte ve svatebním salonu mnohem více, než když využijete slevy v běžném obchodě. Pokud chcete raději sváteční střevíce ve stříbrné či zlaté barvě, vhodná doba pro nákup je na konci zimy, kdy končí plesová sezóna a opět je výprodej. Nezapomeňte při nákupu, že je nejvhodnější kupovat boty odpoledne či k večeru, kdy jsou nohy již trochu napuchlé po celém dni. Vyhnete se tak nechtěnému odření nohou ve svatební den.

Tip č.4 – Svatební oblek pro ženicha

Svatební oblek pro ženicha je položka, na které se dá také velmi ušetřit. Stačí nekupovat drahý oblek na poslední chvíli. Jak máte určený datum svatby, hlídejte obchody s obleky a společenským oblečením. Zvlášť v období ledna mají tyto obchody výrazné slevy a kvalitní oblek koupíte i za poloviční cenu. Proč vyhazovat tisíce zbytečně.

Tip č.5 – Výzdoba svatební hostiny

Určitě nechcete ošidit ani svou svatební hostinu. Na její výzdobě však můžete hodně ušetřit. Neplánujte výzdobu z živých květin, ale využijte vazby umělých květin. Pokud jste šikovná, můžete si kytice vytvořit sama. Jestliže chcete doplnit svatební stoly o svícny, nekupujte je v drahých obchodech. Projděte obchody s levným zbožím, trhy či zajeďte do Ikey, i zde je velmi široká nabídka svícnů za příjemnou cenu. Navíc pak svícny můžete využít i k dekoraci vašeho domu či bytu.

 

                                                                  autor: brilas.cz

  

Článek přečten: 12777×