Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Tipy na svatební obleky pro ženichy

Tipy na svatební obleky pro ženichy

Hledáte inspiraci pro svatební oblečení ženicha?

Přečtěte si naše tipy na klasické i moderní svatební obleky. Určitě si najdete ten pravý pro vašeho budoucího manžela.

Existuje totiž mnohem více možností než je klasický tmavý oblek.

Kategorie: Ženich

 

Klasika v tmavém – slaďte vestičku s kravatou

Tmavý oblek je svatební klasikou. S ním se vždy trefíte do černého. Je v podstatě stálicí v pánské módě. Mění se jen nepatrně střihy. Nyní jsou moderní užší vypasované střihy s hlubokou nebo naopak malou klopou. Výjimečně objevíte i sako se stojáčkem, k tomu ale potřebujete lepší postavu. Stojáček sice opticky prodlouží postavu, ale klopa lépe vytvaruje proporce těla a schová i větší bříško. Vybírejte obleky perfektního střihu a z kvalitních materiálů.

Dávejte pozor, ale ať nevypadáte nudně nebo ať si vás na svatbě nepletou s číšníky. Aby klasický tmavý oblek vypadal zajímavě, máme pro vás skvělý tip. Doplňte oblek o vestičku a tu slaďte s kravatou. Vypadá to skvěle a také luxusně.

 

 

 


 

 

 

Moderní lesk – pro odvážné a štíhlé ženichy

Pro rok 2010 se často na módních přehlídkách objevovali obleky z lesklých materiálů. Pokud jste odvážní a líbí se vám tento styl, určitě neváhejte a vyberte si lesklý svatební oblek. Pozor ale na jednu nevýhodu, lesklý materiál vypadá sice luxusně a svátečně, ale také zvýrazní každou tukovou zásobu na těle. Proto buďte soudní, a jestli nemáte vypracovanou či hubenou postavu, vyhněte se lesklým oblekům obloukem. Do tmavého lesklého obleku vyberte jednoduchou bílou košili v klasickém střihu. Lesklý oblek je již tak výrazný, že žádné doplňky a nápadné kusy oblečení nepotřebujete.

 

 

 


 

 

 

Bílá a krémová – ženich ve světlém obleku

Mnoho nevěst si přeje, aby jejich ženich byl celý v bílém jako ona. Mnoho mužů ale představa světlého obleku děsí. Je to ale zbytečné. Dobře vybraný bílý nebo krémový oblek může vypadat skvěle. Rozhodně ale dbejte na perfektní střih a kvalitní materiál, na světlém materiálu jde totiž vše více vidět. Také se ve světlém obleku zvýrazní větší břicho, to ale můžete zamaskovat vestičkou, která bude o trochu tmavší. Do světlého obleku vyberte jen bílou košili a také světlou kravatu či motýlka. Celek by měl působit sladěně. Pozor na tmavé doplňky, mohou působit jako pěst na oko.

 

 

 


 

 

 

Odstíny hnědé – přírodní tóny působí příjemně

Svatební oblek v hnědém či ve světle hnědém vypadá velmi dobře a ne tak slavnostně. Spíše se hodí pro méně slavnostní svatby v jednodušším stylu, např. v přírodě. Skvěle vypadá, pokud takový oblek doplníte bílou košilí a bílou či světle hnědou kravatou. Méně formálně pak působí hnědý oblek bez vestičky, s tmavou kravatou.

 


 

Méně formálně – klasika není pro každého ženicha

Jednoduchý a méně formální styl se stává čím dál oblíbenější. Především se hodí pro svatby na louce, ve venkovském stylu nebo také na pláži. Záleží na tom, jak celou svatbu pojmete a také jaké svatební šaty bude mít nevěsta. Méně formálně než oblek působí oblekové kalhoty s bílou košilí a vestičkou. Chcete-li ještě více neformální oblečení, pak postačí bílá košile a plátěné kalhoty. Boty i pásek by měli být spíše elegantní než ve sportovním stylu.

 

 

 


 

 

 

Článek přečten: 23482×