Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Svatba v barvách

Svatba v barvách

Jste kromě svého partnera beznadějně zamilovaná i do tmavé červené, zelené nebo jemné hnědé? Jak takové barvy zakomponovat do svatební výzdoby, která bývá často, právě naopak, laděná do světlých barev. Podívejte se, jak jsme to vymysleli my.

Kategorie: Svatba

Začneme s vysvětlením významu použitých barev. Na vyjádření silných emocí, kterými se svatba jen hemží, můžete zvolit červenou svatební výzdobu. Volí si ji zejména kreativní, optimističtí, radostní, sebevědomí a odvážní lidé. Je to barva života a hlavně vášně.

Kromě toho tato barva podněcuje chuť k jídlu, takže si můžete být jisti, že vám koláčky rychleji zmizí ze stolu. My jsme se rozhodli zvolit tmavé provedení červené, které umožnilo nádherně vyniknout i šperkům a další přírodní výzdobě. Červená je prostě pro lásku jako stvořená.

podzimni svatba

Zelená svatba

Tmavá zelená a červená jsou barvy, které spolu perfektně ladí. Proto se velmi často používají, například i na vánočních stolech, které jsou vždy plné hojnosti. Zelená na našich fotografiích zastupuje význam rovnováhy a harmonie. Milovníci přírody si zelenou určitě do výzdoby zakomponují. Ideálně v podobě přírodních dekorací. Společně tyto barvy vytvářejí pocit pohody. Podněcují spokojenost, smír a pozitivně ovlivňují vztahy.

vintage podzimni svatba

Hnědá svatba

Hnědá symbolizuje pevnost, vytrvalost a rozvážnost. Přesně to jsou hodnoty, které v manželství potřebujete. Společně pracovat na pevnosti vašeho vztahu, aby jím nic neotřáslo. Dělat to vytrvale a nepřetržitě. No a nakonec vnést rozvážnost do každé hádky.

Hnědá se dále pojí s pocitem domova, pohodlí a zázemí. Tato barva je milovaná nekonfliktními lidmi. Kromě toho jdou přírodní svatby stále více do módy. Hnědá a béžová jsou obvykle jejich nedílnou součástí.

nevesta na podzim

Svatba v černé

Tmavé, až černé pozadí nebo zátiší, které je krásně nasvětlené, dokážou vytvořit magickou atmosféru a nádherné fotky! Kromě toho nevěsta při takový barvách zazáří i v ne zcela sněhobílých šatech.

Náš TIP: Odstín košile vybírejte přesně podle šatů nevěsty, aby ženich potom příliš „nekřičel“. Možná se to nezdá, ale i sněhobílá a ivory dokážou udělat viditelný rozdíl.

Černá se pak v kombinaci s honosnými barvami spojuje s elegancí, nadčasovostí a tajemností.

nevesta s kloboukem

Klobouky a svatební doplňky 

Co říkáte na klobouk k svatebním šatům?

Pokrývky hlavy mají silný historický základ, byly součástí honosných rób i outfitů dokonalých dam. Klobouky dodávali a stále dodávají ženám pocit, že jsou elegantnější, sofistikovanější a působí nádherně žensky.

V kloboucích se ženy často nebojí hrdě narovnat a působí sebevědomě.

Náš TIP: Výběr klobouku jde ruku v ruce s výběrem účesu. Také je otázka, zda si ho budete sundávat a budete potřebovat přelakovat a upravit účes, nebo zvolíte menší a napevno.

Pokud nechcete závoj, můžete brát klobouk jako jakousi designovou náhradu. Pokud vás však neláká, nezavrhujte ozdoby hlavy úplně. Na výběr máte ještě květiny nebo například naše krásné spony a šperky spolu s účesem.

Jako třešničku na dortu jsme přidali červenou rtěnku nevěstě a zelenou kravatu ženichovi. Vaše svatební výzdoba se tak s vámi může nádherně propojit právě v takových malých detailech. A jaké jsou vaše nejoblíbenější barvy? Najděte jejich nejkrásnější spojení a významy. Řekněte ano barvami! ♥ ️

Focení fotoeditorialu zajistili:

Organizace: @svatebni_magazinPrstýnky: @brilas.cz

Článek přečten: 1028×