Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Zimní svatba jako z pohádky

Zimní svatba jako z pohádky

Není nic romantičtějšího, než zasněžená krajina jako z pohádky. Pokud jste milovníci zimy, tak určitě neváhejte a naplánujte svatbu v tomto období. Váš svatební den bude nezapomenutelný. Pojďme se podívat, co zvážit při jeho plánování.

Kategorie: Svatba

zimni-svatba

Přemýšlejte o načasování

Obecně se doporučuje plánovat obřad v odpoledních hodinách, ale u zimní svatby je to přesně naopak. Nesmíme zapomínat, že se stmívá dřív než v létě. Dobře naplánujte focení a využijte nejlepší světelné podmínky dne, které zimní období nabízí. Ideální světlo pro fotografování portrétů je v poledních hodinách.

zimni-svatba-1

Výhody zimního období

Svatba v zimě stále není sezónní záležitostí, což znamená méně stresu, více volných termínů a lepší cenu za poskytované služby. Rozpočet na svatbu bude určitě nižší než v létě. Nemusíte bojovat s ročním předstihem o své oblíbené místo, kadeřnici, fotografa, kosmetičku.

zimni-svatba-2

Zůstaňte v teple

Pokud je venku opravdu chladno, můžete pod svatební šaty obléct i teplé punčocháče - nikdo to nemusí vědět! Kromě podpatků si připravte i stylové zimní boty a rukavice. Určitě nechcete běhat po sněhu v podpatkách. Většina šatů je dostatečně dlouhá, takže boty ani punčocháče nepůjdou vidět. Nezapomeňte si pořídit kožíšek nebo kabát. Vše vás bude zahřívat nejen při obřadu, ale i u samotného focení.

zimni-svatba-4

Kouzelné svatební fotky jako bonus

Pokud jste před svým velkým dnem požehnáni sněhovou nadílkou, tak můžete pořídit několik úžasných zasněžených svatebních fotografií, které budou konkurovat jakýmkoli sluncem zalitým letním snímkům.

zimni-svatba-3

Focení zimního fotoeditorialu zajistili:

Fotografka: Veronika KružíkováKoordinace: I&M WeddingŠaty: Tiffany Svatební salonOblek: Suitsup.cz

Prstýnky: BRILAS, Květiny: Květinka - Oščádalová JiřinaDoplňky: ZuzEri fashion,Vizážistka: Martina Vránková

Modelka: Lucie MocharováModel: Marek Klátil

 
Článek přečten: 1900×