Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Aby vaše vzpomínky nevybledly

Aby vaše vzpomínky nevybledly

Připravit svatbu do nejmenšího detailu vás stálo týdny, možná dokonce i měsíce plánování. Po nekonečném čekání, zjistíte, že váš vysněný den „D“ je tady. Pravdou je, že krásné chvíle utíkají rychleji než všechny ostatní. A jinak tomu nebude ani ve váš výjimečný den. Jak zdokumentovat tyto jedinečné okamžiky, abyste se mohli kdykoliv vrátit v čase? Přinášíme pár tipů.

Kategorie: Svatba

Nestárnoucí klasika

Fotografie aneb vzpomínky, které se dají uchopit. Na výběr máte hned několik způsobů, jak jejich vyhotovení pojmout.

​Svatební album

Nebojte se kombinovat různé formáty fotografií ani jejich umístění na jednotlivých listech. Vsaďte na kvalitní tisk, kdy vám na fotografiích nezůstanou nechtěné otisky prstů. Jste šikovní a DIY techniky vás baví? Pak vás nadchne SCRAPBOOK neboli „kniha z ústřižků“. Stříhejte, lepte, zdobte. Ošperkujte album maličkostmi ze své svatby, razítky, ozdobnými páskami, samolepkami, flitry nebo dřevěnými dekoracemi. Krasopis vám není cizí? Pište, komentujte, vyjádřete své emoce slovy. Na výběr máte ze spousty barevných inkoustů, pastelek a zvýrazňovačů. Vaše album získá ještě více na osobitosti a originalitě. V nabídce svatebních alb je nepřeberné množství krásných designů, se kterými se můžete přesně trefit i do stylu vaší svatby.

​Fotokniha

Malá nebo velká? Na velikosti nezáleží, vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři jakákoliv. Nezní to jako skvělý tip na dárek pro vaše rodiče? Ti se mohou kdykoliv pochlubit svým přátelům nezapomenutelným dnem svých dětí. Vytvoříte ji digitálně a z pohodlí domova. Lze si vybrat měkkou nebo tvrdou vazbu, design pozadí každé strany i rozvržení fotografií. Dle libosti si pohrajte s rámečky, vlastními popisky nebo zamilovanými tematickými kliparty. Záleží zcela na vaší představě. Vyhotovenou ji máte do týdne.

​Fotoalbum hostů

Budete potřebovat INSTAX nebo POLAROID, dostatek fotopapíru a album, kam hotové fotografie nalepit. Tvorbu alba nechte zcela na vašich hostech. Neuškodí připravit malý manuál i pro méně zkušené fotografy, aby věděli, jak na to. V provizorním fotokoutku tak zajistíte svatebčanům chvilky plné zábavy. Svatební rekvizity nebo vtipné hlášky se postarají o kouzlo každé fotografie. Sami uvidíte, kolik kreativity se ve vašich přátelích najde.

Krátký romantický film

Jak perfektně zachytit napětí, vzrušení a lásku? Kamerou, dronem. Kameraman vám vytvoří video zachycující veškeré okamžiky, které si toužíte uchovat v paměti. I po letech si budete moci připomenout všechny prožitky nebo emoce vašich hostů. Nervozitu při přípravách, úžas v očích, když ženich poprvé spatří svou vyvolenou ve svatebních šatech, vaše společně vyslovené „ANO“, slzičky dojetí, protančené střevíčky, proslovy plné přátelství a mnoho dalších momentů, které jednoduše stojí za to. Na konec videa doporučujeme bonus v podobě kratičkých vzkazů novomanželům, které budete mít od svatebčanů jako překvapení. Pokud video nemáte v plánu, vyzkoušejte slideshow z fotek. Tuto variantu zvládnete hravě vytvořit i vy sami. Váš svatební příběh skvěle dokreslí romantická hudba vaší oblíbené písně.
Dobrým nápadem může být i fotopohlednice, kterou rozešlete všem hostům jako malé poděkování za účast na vaší svatbě. Co vy na to? Pošlete také jednu?

Autor: Irena Zářecká

Článek přečten: 789×