Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
Hledat

Vydejte se na společnou cestu netradičně

Vydejte se na společnou cestu netradičně

Pod vodou, v balónu nebo na vrcholcích hor? Aneb když se vzdáte tradic. V současné době páry stále častěji vyhledávají netradiční místa, kde se složení jejich manželského slibu stane nezapomenutelným zážitkem. Jste ve skrytu duše dobrodruhem? Pokud ano, pojďte se podívat na pár zajímavých míst, kde se může uskutečnit i vaše svatba.

Kategorie: Svatba

Vysoko v oblacích

Říkají o vás přátelé, že máte hlavu v oblacích? Pak obřad na palubě horkovzdušného balónu zní jako to pravé ořechové. Pořádající agentura vám zajistí matrikáře a přizpůsobí se lokalitě, která je pro snoubence nejbližší. Během letu budete oddáni a zažijete i křest, jak se patří. Vše samozřejmě ve slavnostní atmosféře a pohodlí.
Pokud se řadíte spíše k adrenalinovým nadšencům, zřejmě vás nadchne skočit do manželství po hlavě, a to doslova. Při seskoku padákem nebo bungee jumpingu své „ANO“ budete moci společně vykřičet do celého světa. Máte raději pevnou půdu pod nohama, a přesto toužíte po krásném výhledu? Co takhle zpečetit svůj manželský slib na Petřínské či jiné rozhledně anebo rovnou na Sněžce, kam vás bezpečně vyveze lanovka. Kdyby naše šestnáctistovka přeci jen nestačila, zkuste známé osmitisícovky, např. vrchol hory K2 nebo Mount Everestu. Ale pozor, zde už budete potřebovat znalosti horolezectví a se svatebními šaty se rozlučte.

Milovníci zvířat

Chtěli byste prožít svůj svatební den s nádechem exotiky, ale svatební rozpočet vám zrovna výlet na slunné safari nedovolí? Nevadí, nabízí se i alternativní řešení. A to oddáním ve vaší oblíbené zoo. Na výběr máte z mnoha míst, každá větší zoo je schopná zajistit vše od obřadu přes hostinu až po ubytování. Jedny z nejkrásnějších svateb můžete zažít v pražské zoo, kde se mezi nejoblíbenější místa řadí Údolí slonů, výběh žiraf nebo lemurů. Navíc, kdy jindy se vám podaří pořídit si unikátní fotografie přímo ve výběhu.

Romantika ve vodě

Moře, zapadající slunce a vy dva. Tak může vypadat plavba na zaoceánském parníku. Mít pohádkovou svatbu, kterou můžete spojit i se svatební cestou, zní jako krásný sen. Pokud je to opravdu jen sen, nezoufejte, splnit si ho můžete i v českých vodách. A věřte, že se ono romantické kouzlo nevytratí. Plavební společnosti nabízí spoustu možností. Na Vltavě se oddává pod klenbami Karlova mostu s výhledem na Pražský hrad a pod bájným Vyšehradem. Nebo se nechejte unášet po proudu Labe směrem na malebné Hřensko, Bad Schandau či Drážďany. Že by trocha adrenalinu přeci jen neškodila? Zkuste obřad na mořském dně, kde svůj slib stvrdíte dohodnutými gesty. A když si na chvíli odepřete přísun vzduchu z kyslíkových bomb, dojde i na novomanželský polibek.

Ať už jste zastánci klasiky nebo jdete proti proudu, neváhejte se s námi podělit o místo, kde proběhl váš den „D“. 

Autor: Irena Zářecká

Článek přečten: 854×