Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Řekněte si své ano pod třpytem vloček

Řekněte si své ano pod třpytem vloček

Chcete, aby vaše svatba byla netradiční a jedinečná zároveň? Nebojíte se komplikací, předsudků nebo nepochopení ze strany vašich nejbližších? Je to váš den, a pokud si chcete říct své ano v hromadě sněhu, tak to udělejte!

Kategorie: Svatba

Kouzlo Vánoc

Svatební atmosféra je plná polibků, lásky, slz štěstí a dojetí. Vánoce symbolizují rodinná setkání, smích a vzpomínání. Pokud spojíte tyto dva dny v jeden, zaručujeme vám jedinečný zážitek. A navíc, datum výročí svatby se pro vás stane rozhodně nezapomenutelným.
Asi v každém z nás je někde uvnitř schovaný kousek dětské dušičky, která už se nemůže dočkat, až bude dům vyzdoben vánočním stromečkem a osvětlen nejrůznějšími světýlky. Napadne první sníh a my se budeme moci koulovat nebo s dětmi stavět sněhuláka. No řekněte, není to kouzelné období na to uskutečnit něco velkého?

Klidně mezi Vánoci a Silvestrem

Je pravda, že uspořádat svatbu právě v tomto období nebude zrovna snadný úkol. Cateringové firmy, svatební salóny, kadeřnictví, vizážisté či floristky – ti všichni hledají v tomto období chvilku klidu po letním shonu. Ale znáte to, kdo hledá, najde!
Obrňte se trpělivostí, ti správní lidé se určitě nakonec objeví. Svateb v tomto období mnoho není a tak to i pro ně bude velká zábava, adrenalin a výzva. Co se týče svatby přímo na Štědrý den, ta u nás bohužel není možná. Na výběr je však spousta dalších krásných dnů se stejně kouzelnou vánoční atmosférou. Stvrdit svůj slib těsně před silvestrovskou půlnocí a vstoupit tak do Nového roku, a nového života, už jako novomanželé zní skvěle, co myslíte?

Co si obléknout

Nevěsta může v tomto období zvolit prakticky jakékoli šaty. Pohádkově sněhobílé s velkou sukní a dlouhým krajkovým rukávem nebo naopak romantické, úzké, doplněné kožíškem se stříbrnými výšivkami. V kožešinové peleríně budete působit velmi elegantně a luxusně. Dále lze volit například klasické bolerko z tylu, které může být ozdobeno jemnými a třpytivými kamínky a krystalky. Další velmi moderní alternativou je ruční krajka. Nebojte se experimentovat, co takhle šaty zlaté, červené nebo měděné?

Ledové království? Proč ne!

Co se týče barev, určitě se nebojte zelené, červené nebo zlaté. Ta k Vánocům neodmyslitelně patří. Stejně tak ale můžete volit klasickou bílou, smetanovou nebo stříbrnou. Jde o typické vánoční barvy a ty vaší svatbě dodají jistou dávku elegance a luxusu. Zkuste po vzoru „ledového království“ ozdobit stoly poháry, mísami a svícny z křišťálu. Nebojte se ani žárovek nebo svíček. Nic vám nevytvoří krásnější atmosféru než mihotající se světýlka.
Dále by měla Vaše výzdoba stoprocentně obsahovat alespoň malý vánoční stromeček. Když pod něj připravíte malým svatebčanům drobný dáreček, do vaší svatby se zaručeně zamilují! Stoly můžete navíc ozdobit vánočními hvězdami a na stropy zavěsit jmelí. Neměly by chybět ani svíčky, prskavky nebo šišky.

S jídlem buďte klidně tradiční

Co se týče svatebního menu, můžete podávat ryby a bramborový salát. Jako dezert hostům naservírujte skvělý vánoční pudink, cukroví nebo například biskupský chlebíček.
Tradiční nápojový lístek v podobě piva, vína, sektu či slivovice nezapomeňte doplnit o svařené víno, punč nebo vaječný likér. Děti jistě ocení horkou čokoládu.

Nudit se určitě nebudete

Praskající dřevo v krbu restaurace a příjemná vánoční hudba zahřejí srdce i toho největšího bručouna. Hostina a nálada navíc mohou být mnohem veselejší, než si dokážete představit. Ona totiž svařákem posilněná skupinka příbuzných, jezdících na saních, či holdující koulovačce, bude tou nejlepší zábavou vašeho dne.

Neváhejte s námi sdílet váš pohled - jak se vám líbí představa zimní či dokonce vánoční svatby?

Autor: Nikola Trnovcová

Článek přečten: 979×