BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

5 tipů, jak zabavit svatebčany

Okamžiků, kdy se svatebčané mohou začít nudit, hrozí na svatbě mnoho. Před začátkem obřadu, po jídle a přípitcích, v průběhu samostatného focení novomanželů. Už víte, jak v takových chvílích své svatební hosty zabavíte? Několik tipů jsme si pro vás připravili!

5 tipů, jak zabavit svatebčany

Fotokoutek nezklame

Současnost žije fotografiemi a ačkoliv by hvězdami většiny snímků ze svatebního dne měli být ženich s nevěstou, vězte, že i vaši hosté se na obrázcích rádi najdou. Ideálně na takových, kde jim to sluší. Připravte jim proto svatební fotokoutek se samostatným fotoaparátem, z něhož mohou případně vymazat nelichotivé snímky.
Zároveň nezapomeňte nachystat stylové svatební rekvizity. Vedle knírů, klobouků a žertovných nápisů přidejte něco skutečně originálního, co jinde ještě neviděli. Třeba závoj pro nevěstu, podvazek, zvláštní kytici či obrovskou pantofli pro ‚‚podpantofláky‘‘.
Chcete pojmout fotokoutek opravdu netradičně? Proměňte v něj vnitřní část obytného vozu nebo teepee, vytvořte iluzi interiéru romantické chalupy nebo pohádkového zámku dle tématu svatby. Snažte podnítit kreativitu svých hostů, jak jento půjde.

Svatební kvíz

Jak dobře vás svatebčané znají? Prověřte je svatebním kvízem! Rozdělte svatebčany do náhodných týmů, v nichž mezi sebou budou soutěžit. Ten tým, který zodpoví správně největší počet otázek, může vyhrát například láhev šampaňského nebo kus svatebního dortu navíc. Vyhodnoťte sami, co si za svůj výkon zaslouží.
Otázky do svatebního kvízu se mohou týkat vašich snů, podrobností o vašem setkání, počtu společně nabraných kil a podobně. Svatební kvíz dokonale poslouží jak k zabavení svatebčatů, tak k prolomení ledů. Nenásilně je totiž donutíte dát se do řeči i s lidmi, s nimiž se doposud nesetkali.

Nechte si popřát

Přichystejte si 3 dózy, do nichž vám budou svatebčané házet přání do budoucnosti. První dóza poslouží pro přání, která si přečtete den po svatbě. Další se bude týkat přání k 1. výročí svatby, zatímco do třetí nádoby vhodí přání k 5 společným letům v manželství. Svatebčany dózy zabaví v průběhu večera, zatímco vy dostanete milé dárky k výročí. Ale nepodvádějte, přání si přečtěte skutečně až po roce, potažmo po pěti letech od svatby.

Hádaní velikostí

Máte doma měřící kroužky z dob vybírání snubních prstenů? Najděte pro ně využití i při své svatbě. Nechte svatebčany hádat, jak velké prsteny jste nakonec před jejich zraky navlékli! Nejpřesnější tipy mohou vyhrát například tanec s ženichem či nevěstou.

Pohádka o novomanželích

Položte na viditelné místo zápisník, do něhož vám svatebčané napíší pohádku o nevěstě a ženichovi zcela podle sebe. Každý ze svatebčanů přidá kousek příběhu klidně jen o několika krátkých větách a v pozdějších hodinách můžete uspořádat veřejné předčítání. Nepochybně se pobavíte vy i vaši svatební hosté!

 

Článek přečten: 937×

Nejnovější články

Vdávat se těhotná? Žádný problém! Vdávat se těhotná? Žádný problém! Dovolujeme si oznámit, že dne… Dovolujeme si oznámit, že dne… Rytina ušitá na míru Rytina ušitá na míru Historie a symbolika snubních prstenů Historie a symbolika snubních prstenů