BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Populární filmy se svatbou v hlavní roli

Vybrali jsme pro vás 4 filmy se svatební tématikou, u kterých pobavíte, odpočinete nebo se třeba inspirujete ve vlastních přípravách na svatbu.

Populární filmy se svatbou v hlavní roli

HLAVA RODINY – Taťka miluje svou dceru a těžko se smiřuje s tím, že jejím novým hlavním mužem v životě bude její manžel :) Ale to je jen začátek… Svatba ve vlastním domě, ambiciozní a na nervy nelezoucí svatební aranžér, záchrana svatby… happy end. Prostě pohodový vtipný film, který na svatbu určitě spíše naladí než odradí :)

ČTYŘI SVATBY A JEDEN POHŘEB – Legendární na dva Oscary nominovaná komedie kterou viděla každá žena a viděl, každý muž, který ženu měl, má či bude mít. Celá vtipná zápletka je postavená na klasickém rozporu mezi mezi rozumem a emocí…. Nebudu se nikdy ženit! Ale osud to chtěl jinak a trvalo to právě čtyři svatby a jeden pohřeb než láska definitivně porazila rozum :)

MOJE TLUSTÁ ŘECKÁ SVATBA - je komedie o svatbě, která to nikomu ze zúčastněných rozhodně neulehčuje. On je Američan, vegetarián. Ona je Kanaďanka z Řecka s velkou rodinou, která ctí tradice…. Problémy si nezpůsobují nastávající novomanželé, ale hlavně rodina, které vadí, že budoucí manžel je hubený a není Řek :)

NESVATBOVI - někdo chodí na ping pong, někdo na jógu a někdo se chodí bavit a přitom kazit cizí svatby. Tak takhle přesně se baví dva kamarádi, kteří ještě čirou náhodou vlastní firmu na zprostředkování rozvodů… Ideální film při hledání svatební inspirace, nabízí totiž tolik záběrů svateb, svatebčanů, družiček, svědků, proslovů…, že se vám o nich bude zdát ještě týden :)   

Článek přečten: 510×

Nejnovější články

Fotosoutěž "Láska kvete i navzdory koronaviru" má svého vítěze! Fotosoutěž "Láska kvete i navzdory koronaviru" má svého vítěze! Aby vaše vzpomínky nevybledly Aby vaše vzpomínky nevybledly Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Jak na dokonalý účes? Jak na dokonalý účes?