BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Trend pro svatbu? Stodola!

Místo v přírodě a zároveň v civilizaci. Romantické praskání a vůně dřeva, uvolněná atmosféra, aroma trávy a lučních květů, soukromí, možnost zvířat, o čem že je vlastně řeč? O narůstajícím trendu aneb svatba ve stodole! Je však třeba zvážit dle měsíce, ve kterém se Vaše svatba koná, jelikož prosinec a profukující budova asi nejdou ruku v ruce.

Trend pro svatbu? Stodola!

V minulosti to byla místnost spíše “podřadná“, v současnosti skvělý módní výstřelek a zamilované místo. Není na škodu zvážit tento plac pro Váš sňatek v případě, že se řadíte mezi milovníky přírody a nevyžadujete úplný luxus.

Mezi hlavní výhody bychom řadili vyřízenou starost o počasí. Můžete být jak vevnitř, tak venku. Zároveň na většině takových míst není problém domluvit i oddávajícího, jelikož jsou svatební stodoly přizpůsobeny i těmto způsobům. Svatební brána na prostranství před stodolou je ideální kombinace ve svatební den, protože co může být pohodlnějšího, než říct své "ANO" a přesunout se k oslavám, jídlu a pití? :-)

Navíc si můžete toto obydlí krásně vyzdobit – květiny, světýlka, žárovky, svíčky (s těmi však v dřevěném bydlení opatrně), různé nástěnky, fotografie připevněné kolíčky na provázek, decentní židle, zkrátka každý podle svého gusta a vkusu. Venkovní prostranství můžete, pokud to místo dovoluje, využít i například pro grilování, opékání, pro odvážnější jedince v teplých měsících i pro bazén, různé hry, soutěže, překvapení a podobně. Určitě je taková parcela tou pravou i na nádherné fotografie do Vašeho svatebního alba. Vše záleží na Vašem stylu, tak zavřete oči a vžijte se do tohoto místa, ať zjistíte, zda je stvořeno právě pro Vás, či nikoliv.

Článek přečten: 187×

Nejnovější články

Svatba ve Vegas! Svatba ve Vegas! Uzavření manželství – co všechno budete potřebovat? Uzavření manželství – co všechno budete potřebovat? Svatba v létě! Svatba v létě! Svatba na zámku Svatba na zámku