BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Svatba v létě!

Léto – roční období, ve kterém se odehrává snad nejvíce zážitků. Počasí totiž dovoluje vystřídat všemožné aktivity a nutí nás nebýt doma a tak nějak žít. Slunce, pozitivní nálada, krásné teploty, prázdninové období, minimum deště, to všechno nasvědčuje i faktu, že v létě je největší počet svateb v roce.  

Svatba v létě!

Proto zde přidáváme malou inspiraci pro horký svatební den. Nepochybně je potřeba si ujasnit, kde se bude Váš svatební den odehrávat. Ideálně se nabízí nějaký venkovní prostor, jelikož pravděpodobnost špatného počasí je opravdu malá, avšak je třeba myslet i na častý dotaz: ,,A co když bude pršet?“ Odpověď si musíte se svou drahou polovičkou doplnit sami. Skvělým řešením je místo, kde je možnost pohybovat se jak venku, tak vevnitř, i když v dnešní době není problém vyhledat to správné pojištění se proti dešti, o čemž svědčí např. skvělé party stany všeho druhu.

Oblečení samozřejmě záleží na stylu Vašeho dnu. Není nazbyt zvolit nějaký ležérnější styl, jelikož vzdušné šaty, nejlépe ještě s odhalenými zády, ve kterých se neupečete a budete se cítit dobře, jsou snad nejlepší možnou variantou pro horké teploty. To samé i pánský outfit – příjemné kvádro a rozepnutý knoflíček u košile určitě zaručí příjemný pocit po celý teplý den. Na druhou stranu existují klimatizace, takže pokud máte rádi pravou svatební výstroj, neváhejte.

Článek přečten: 1113×

Nejnovější články

Fotosoutěž "Láska kvete i navzdory koronaviru" má svého vítěze! Fotosoutěž "Láska kvete i navzdory koronaviru" má svého vítěze! Aby vaše vzpomínky nevybledly Aby vaše vzpomínky nevybledly Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Jak na dokonalý účes? Jak na dokonalý účes?