Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Tipy na originální překvapení pro svatební den

Tipy na originální překvapení pro svatební den

Každý chce mít svou svatbu originální a jedinečnou. Jak ale na to, aby byl váš svatební den opravdu nezapomenutelný? Chce to nějaký originální nápad nebo myšlenku, který vám i svatebčanům udělá radost a obzvláštní svatební hostinu. Každému se líbí něco jiného, záleží na vašem vkusu a místě, kde se svatba koná.

Kategorie: Svatba

Jedinečnost svatby nemusí být dána jen místem, kde se budete brát nebo kde bude svatební hostina. Některé páry už vyzkoušely svatbu na kolech, v podmořské hladině či v balóně. Novinkou je i netradiční příjezd či odjezd ze svatby. Nemusí to být klasický kočár či limuzína, zkuste přiletět třeba vrtulníkem nebo přijet na čtyřkolce.

Každá svatební hostina by měla mít nějaké překvapení či vrchol večera. O to se mohou postarat novomanželé či svatební hosté. Samozřejmě může být překvapení i víc. Správné časování a dobrý výběr překvapení může perfektně nastartovat zábavu nebo vytvořit nezapomenutelný okamžik.

Nabízíme vám přehled několika zajímavých námětů na svatební překvapení.
Všechna jsou reálná a finančně dostupná. Jestliže vás některá zaujmou, stačí zadat do vyhledávače na internetu a objeví se vám několik firem, které vám mohou zaslat nabídku.
 

Břišní tanečnice - exotické vystoupení při svatebním veselí

Břišní tanečnice může být zajímavým představením během večerní zábavy. Ideální načasování je v přestávce při hraní kapely. Vy se zatím občerstvíte při pohledu na exotický orientální tanec. Najít profesionální břišní tanečnici není v dnešní době problém. V každém větším městě je kurz břišního tance a lektorka si určitě ráda přivydělá. Nebo se zkuste zeptat známých, zda nemají nějakou břišní tanečnici v okolí.
 

Taneční vystoupení - latinský tanec od profesionálů jako dárek novomanželům
 

Na romantickou svatbu na zámku či v nějakém hezkém hotelu se hodí taneční vystoupení. Tanečníci můžou zatančit vášnivé tango či něžný waltz. Uvidíte, jak elegantní tanečníci vytvoří kouzelnou atmosféru. Poptejte se v blízkých tanečních kurzech, určitě vystupují na kulturních akcích.
 

Kouzelník - tajemno i veselá zábava na svatební hostině
 

Večerní svatební oslavu rozveselí vystoupení kouzelníka. Do vystoupení často zapojí i samotné novomanžele a svatební hosty, proto není o zábavu nouze. Lidé se také více uvolní a jsou pak spontánnější. Kouzelníci vystupují nejen se svými triky, ale také organizují soutěže, např. v nafukování balónků.
 

Šermířský boj - ideální doplněk pro svatbu na hradě
 

Plánujete-li svatbu na hradě či v podhradí, objednejte si ukázku šermu a rytířských zápasů. Dobovou atmosféru může doplnit i obsluha v kostýmech. Vybírat můžete z profesionálních šermířů i z laiků, pro které je to jen koníček.
 

 


Vypuštění holubic - romantický okamžik svatby v přírodě

 

Máte svatbu v přírodě? Velmi romantické je vypouštění holubic. Každý z novomanželů si z klece vybere jednu bílou holubici a tu společně vypustí. Na tento okamžik budete vzpomínat nejen nad svatebními fotkami a to sehnat dvě holubice není žádný velký problém. Zvlášť na vesnicích je i dosud chovatelů holubů a holubic dost.
 

 

Karaoke - zpívají a veselí se všichni svatebčané
 

Jste-li muzikální rodina, určitě se na vaší svatební oslavě osvědčí karaoke. Nepotřebujete k tomu složitou aparaturu, stačí mikrofon, počítač a zesilovač s reprobednami. Skladby i s texty se dají jednoduše stáhnout na internetu. Ideální je spustit karaoke show až v pozdějších hodinách, kdy bude nálada uvolněnější, a svatebčané se nebudou stydět. Určitě zažijete veselé chvíle, na které budete dlouho vzpomínat.
 

 

Vypouštění balónků - romantika pro novomanžele
 

Nafouklé balonky jsou častou ozdobou svatební hostiny. Není to totiž drahá záležitost a navíc spojené balonky pohupující se u stropu krásně zdobí místnost. Vybírat můžete z různých tvarů a barev balonků. Balónky se dají také nechat potisknout jménem nevěsty a ženicha. Velmi hezkým zvykem je vypustit tyto balónky plněné heliem, aby letěli k nebi.
 

 


Ohnivá barmanská show - noční vystoupení barmana pro svatebčany

 

Máte-li svatbu v létě, přijdou vám vhod dobré míchané drinky. Objednejte si na svatební hostinu barmanskou show. V pozdních večerních hodinách se tato show barmanů může změnit v ohnivou show. Sehnat kvalitního barmana, který by to zvládl, není problém, zvlášť ve velkých městech problém.

 

 


Ohňostroj - půlnoční překvapení pro děti i dospělé

Ohňostroj mají rádi děti i dospělí, proto je pro půlnoční překvapení ideální. Délka a kvalita ohňostroje závisí na vašich finančních možnostech. Menší ohňostroj jde pořídit již od 3 až 5 tisíc korun. Každopádně i malý ohňostroj vytvoří nádhernou atmosféru a vy na něj budete dlouho vzpomínat.

 

 


Thajské létající lucerny - splní přání novomanželům

U nás patří létající lucerny k novinkám, ale jsou opravdu úžasné. Vypouštění těchto osvětlených balonů má i svou symboliku, mají přinést štěstí a splnit přání, která na papírový obal napíšete. Vypouštění létajících luceren je nejen romantické, ale velmi příjemné na pohled.

 

 

 

 

Článek přečten: 28769×