Menu
Hledat
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených

TOP 5 obav při vybírání zásnubního prstenu – vymažte je z hlavy!

TOP 5 obav při vybírání zásnubního prstenu – vymažte je z hlavy!

Budete pořizovat zásnubní prsten? Zaručeně vás napadne spousta otázek, na něž na internetu nebo u přátel nenaleznete uspokojivé odpovědi. Tady je seznam obvyklých zásadních obav a snadný návod, jak je elegantně vyřešit.

Kategorie: Zásnuby

Obava č. 1 – Vůbec se v prstenech nevyznám!

Buďte v klidu, nejste první ani poslední. Doporučujeme zjistit si z internetu elementární specifika zásnubních prstenů. Nicméně to zásadní, co musíte najít, je kvalitní obchodník. Vygooglete si jich pár a projděte jejich klientská hodnocení na Heurece či z jiných nezávislých zdrojů referencí. Ve volbě dodavatele může pomoci i doporučení důvěryhodných lidí, které znáte osobně. Vytvořte si seznam 2-3 dodavatelů, kteří vás oslovují nejvíce a jděte se podívat na jejich kamennou prodejnu.

BRILAS tip: Věděli jste, že na brilas.cz je online CHAT s botem, ve kterém si lze mj. snadno a bez čekání zjistit základní info o zásnubních prstenech? Nástroj naleznete v dolní části stránky, stačí kliknout na šipku vedle položky „Kontaktujte nás“. Pro úplnost ještě dodáme, že na Heurece dlouhodobě dosahujeme 99-100% doporučení klientů, kteří u nás nakoupili. Stavíte se taky? :-)

Obava č. 2 – Kolik mě zásnubní prsten bude stát?

Když se řekne klenotník, mnohým vyskočí v hlavě varovná kontrolka. Dost možná je to dílem šablon z pohádek, ve kterých hamižní zlatníci usurpují a okrádají své okolí. V reálném světě to taková divočina obvykle není (nepoctivci se stále najdou). Nicméně ceny se na trhu zásadně liší. Vždy je dobré produkt vidět naživo a vědět, co přesně kupujete. Ideální je, když obchodník pokrývá pestrou paletu modelů v širokém cenovém spektru. Pamatujte, že „dražší“ nemusí znamenat „lepší produkt“ pro klienta, ale téměř jistě to znamená vyšší provizi pro prodejce. A takhle si dobrý „dýl“ obvykle zákazník nepředstavuje.

BRILAS tip: Nabízíme zásnubní prsteny v nejširším cenovém spektru a paletě vzorů na trhu. Od půvabných stříbrných kousků pro ekonomické řešení zásnub až po luxusní briliantové zásnubáčky. Každý ať si vybere dle svých preferencí. Uvedenou cenu vždy garantujeme i v případě zákazkově vyráběného kusu. Naše slovo platí.

Obava č. 3 – Co když vyberu prsten, který se jí nebude líbit?

Většinou už jen samotný fakt, že jí ho dáte a požádáte o ruku, udělá z vaší volby ten nejkrásnější prsten na světě. Pokud byste to však přeci jen hodně netrefili, existují cesty, jak to vyřešit. Opět vstupuje do hry volba obchodníka a jeho standardu pro dané situace. Je možné prsten vyměnit za jiný? Bude vás to stát další peníze? Zjistěte si tyto informace ještě před pořízením šperku.

BRILAS tip: Při koupi skladového prstenu garantujeme možnost jej vyměnit za jiný model. A to zcela bezplatně. V případě výroby na individuální objednávku takovouto garanci formálně neposkytujeme (nedělá to na trhu nikdo). Nicméně v drtivé většině případů bezplatně vyměníme i takový zásnubáček za jiný, ze kterého bude vaše láska nadšená.

Obava č. 4 – Co když netrefím správnou velikost prstenu?

Upřímně, je vysoce pravděpodobné, že se tak stane. Proto je důležité vědět, co se v takovém případě dále bude dít. Ptejte se obchodníka ještě před objednáním. Pozor na online nákupy na neprověřených eshopech, obzvláště těch zahraničních. Výměna nesedící velikosti, neřkuli nevyhovujícího modelu prstenu, se může změnit v nekonečnou noční můru.

BRILAS tip: Garantujeme, že vám dodáme ve sjednané ceně tu správnou velikost, i kdybyste to napoprvé netrefili. Zvolíte-li z naší nejširší skladové nabídky zásnubáčků, je pravděpodobné, že i případná výměna velikosti proběhne bleskově. Pokud bychom novou velikost neměli rovnou skladem, napneme všechny síly, abychom vám perfektně padnoucí kroužek doručili co nejrychleji.

Obava č. 5 – Nebude to celé nepříjemný opruz a trapas?

Ano, nezřídka to tak bývá. Nepohodlí, čekání, nervozita, protivný personál, který vás do něčeho tlačí. To by nebavilo nikoho, obzvláště když danou oblast nemá úplně „v malíku“. Zase se vracíme k výběru obchodníka, je zkrátka důležitý. Běžte tam, kde si můžete rezervovat individuální schůzku a budete tak mít na vše klid, soukromí a čas. Netolerujte postávání u pultu s produkty, kdy o ukázku každého prstýnku musíte žádat. Neakceptujte nepříjemný nebo neznalý personál obchodníka a buďte velmi vnímaví na momenty, kdy vás začne manipulovat. Děje se to velmi často, neboť většina klenotnictví platí své zaměstnance provizně z částky, kterou od vás vyinkasují.

BRILAS tip: Využijte rezervačního systému na stránkách jednotlivých poboček a mějte prodejnu na hodinu (v případě potřeby i déle) jen pro sebe. V soukromí a pohodlí si prohlédněte a vyzkoušejte vzorky jednotlivých modelů, které jsou k nerozeznání od reálných prstenů. Využijte poradenství erudovaného a příjemného člověka, který své práci rozumí. Nemusíte se bát, že by nestál na vaší straně. Naši lidé jsou variabilně placeni výhradně za to, jaké jim dáte po schůzce hodnocení, nikoliv dle toho, kolik od vás utržili. Mají za úkol vás hýčkat, ne oškubat. Proto také pracujeme s kolegy, kteří jsou duší pečovatelé, nikoliv obchodníci. A víme, že i proto jsou naše klientská hodnocení tak vysoká a dlouhodobě stabilní.

Dost obav, těšíme se na vás!

Článek přečten: 1005×