Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Zásnuby aneb ještě kouzelnější Vánoce

Zásnuby aneb ještě kouzelnější Vánoce

Zásnuby o Vánocích? Pro někoho nemyslitelné klišé, pro jiného naopak nejkrásnější období v roce, kdy se vyslovit své milované. Pokud se řadíte do druhé skupiny, inspirujte se. A to, jak z této chvíle vykouzlit víc než jen pěkný dárek pod stromeček.

Kategorie: Zásnuby

Ozdoba s posláním

Při zdobení stromečku nebo jakékoliv jiné dekoraci vašeho interiéru si prosaďte netradiční ozdobu. Může být například v podobě hrdličky, anděla, srdíčka nebo čehokoliv, co vás napadne a alespoň trochu souvisí s Vánoci. Na stromek ji umístěte tak, aby byla dobře vidět. V nestřeženou chvíli, nejlépe při asistenci Ježíškovi s nadělováním dárků, onu ozdůbku doplňte o samotný prstýnek. Můžete ho dát do malého saténového pytlíčku nebo přivázat stužkou. Pak stačí zvolit ten správný okamžik. Zničehonic se „rozhodněte“, že se vám ozdoba moc nelíbí a požádejte svou drahou polovičku, ať ji sundá. Její pohled bude jistě plný překvapení a vy můžete s úsměvem na rtech pokleknout.

Jako z Mrazíka

Vydáváte se každoročně během svátků na procházku nebo oblíbenou vyhlídku do zasněžené krajiny? Využijte toho! Budete potřebovat ledově vychlazený sekt, dvě skleničky, růži nebo jinou květinu a krabičku se zásnubním prstenem. V neposlední řadě i pomoc dobrého přítele, který vám na domluveném stanovišti pomůže s nachystáním a důležitým načasováním. Přijdete k perfektně připravenému místu, kde vám nic nebrání položit onu otázku a pak jen plnými doušky nasávat láskou prosycený vzduch. Pokud vyrazíte později a začne se stmívat, můžete místečku dodat kouzelnou atmosféru pomocí světelné dekorace. Není to až pohádkově romantické?

Láska prochází žaludkem

Pokud se vám nechce z pohodlí a hřejivého tepla domova, nemusíte. Pomozte s pečením cukroví nebo pokud si troufáte, upečte své ženě její oblíbené cukrovinky sám. Vezměte plechovou dózu s oblíbeným vánočním motivem a na dno schovejte zabalenou krabičku s prstenem. Cukroví naaranžujte, tak, aby balíček nebyl na první pohled vidět. Zapálené svíčky, vůně jehličí nebo dokonce praskající oheň v krbu a vy dva zachumláni do deky při sledování vaší oblíbené pohádky? To je ta pravá chvíle, kdy mističku vyndat a společně si zamlsat. Překvapení? Zaručeno!

Romantika při svíčkách

Už se vám přejedl bramborový salát s řízkem? Pak je čas na změnu. Vyražte do své oblíbené restaurace. Pochutnáte si na skvělém jídle a vánoční atmosféra na vás bude dýchat z úchvatné výzdoby, na které si majitelé dávají každoročně velice záležet. Informujte obsluhu o svém plánu a oni vám rádi vyjdou vstříc a budou nápomocní. Ať už to bude výběr stolu, kde budete mít více soukromí nebo donáška prstenu v určitý čas. Uvidíte, že zkušeností s žádostí o ruku budou mít více než dost a dokáží poradit, aby zakončení vašeho večera bylo grandiózní

Důležitá rada na konec

Plány se vydařily, budoucí snoubenka má překvapený dojatý výraz, ale odpověď nepřichází? Žádný strach, jen jste asi zapomněli položit otázku. Proto nezapomeňte vyslovit ono magické Vezmeš si mě? nebo „Staneš se mou ženou? v této kategorii se fantazii meze nekladou. I pár slov přímo od srdce dokáže zázrak. Nestresujte se ani ve chvíli, kdy všechno nedopadne úplně podle vašich představ. Nebojte se improvizovat, protože tento okamžik v životě každé ženy bude nezapomenutelný.

Co když prsten nesedí?

Zvolit správnou velikost je občas nadlidský úkon. Pomůckou vám můžou být ostatní šperky, které slečna nosí. Připomínáme, že se zásnubní prsten nasazuje na prsteníček levé ruky. Pokud se netrefíte, nic se neděje. Většina obchodníků vám nenošený prsten vymění, případně upraví na požadovanou velikost.

Do nového roku 2021 přejeme hodně vydařených žádostí o ruku, ať už klasických nebo originálních. A ať slyšíte jen jednu odpověď a tou je ANO“. Byla u vás žádost o ruku naplánovaná do posledního detailu nebo čistě spontánní?

 

Autor: Irena Zářecká

Článek přečten: 954×