Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
Hledat

× Převlékli jsme se do nového kabátu :), uvítáme k němu vaše připomínky. Pište na FB, Insta či info@brilas.cz. Díky!

Zásnuby u vánočního stromečku

Zásnuby u vánočního stromečku

Domácí pohoda, omamná vůně jehličí, teplé ponožky, svařák v ruce, nazdobený vánoční stromeček, cukroví na stole, byt provoněný Františky a vaše láska vedle vás. Co myslíte, není tohle ideální příležitost vyjádřit své city a spojit Vaše životy v jeden? Zásnuby pod vánočním stromečkem chtějí notnou dávku odvahy, ale rozhodně se stanou nezapomenutelnými. Neváhejte a jděte do toho!

Kategorie: Zásnuby

Vánoce – lásky čas!

Vánoce jsou především časem lásky. Scházíme se s našimi nejbližšími a všude vládne klid a mír. Jde o svátky plné romantiky, lásky a rodinné pohody. Nejedná se úplně o svatební sezónu, avšak zásnubami se to v tento čas jen hemží! Pokud tedy již nějakou dobu přemýšlíte, že je osoba vedle vás tou pravou na celý život, pak jsou Vánoce tím pravým časem pro takovéto rozhodnutí. Jestliže budete svátky trávit s vašimi nejbližšími, pak se slavnostní večeře může rovnou stát i oslavou vašeho zasnoubení.
Teď už je jen na vás, zda pokleknete přímo u vánočního stromečku, svou otázku položíte u lahodného vína a zapáleného krbu, nebo si žádost o ruku necháte například na romantickou procházku zasněženou krajinou. Navždy totiž budete mít vánoční svátky spojeny s vaší láskou a tímto okamžikem.

Buďte originální a hraví

Ženy jsou na rozdíl od mužů daleko vnímavější, proto si dejte pozor, aby váš úmysl nebyl odhalen ještě dříve, než přijde na věc. Důležitý je moment překvapení, proto buďte nenápadní a velmi opatrní. Štědrý večer může být ideálním časem pro žádost o ruku. Rozhodně však neschovávejte důkaz své lásky například do bramborového salátu.
Co takhle po celém domě rozsvítit vánoční světýlka, zapálit nějakou tu svíčku a využít momentu překvapení při rozbalování dárků? Nebo můžete schovat zásnubáček do malé krabičky, a tu do větší, a tu zase do větší… Přítelkyně bude možná trošku naštvaná, co to je zase za vtípky, ale věřte, že až se dostane k té nejmenší, skočí vám radostí kolem krku. Pokud jste však opravdu hraví a nebojíte se experimentovat, opatřete si krabičku na prsten ve tvaru baňky. Po nazdobení stromečku můžete tuto baňku umístit na viditelné místo. Věřte tomu nebo ne, správná hospodyňka si všimne, že tato ozdoba na stromečku předtím rozhodně nebyla. Poté jen můžete zpovzdálí sledovat její překvapení a radost zároveň. V tento moment ji však neodbuďte pouhým „Vezmeš si mě?“, ale zkuste ji říct, jak moc ji milujete a co pro vás znamená.
Pravdou však je, že ať už tu magickou větu pronesete na jakémkoli místě, vaše nastávající bude tou nejšťastnější ženou na světě. Proto se zbytečně nestresujte, a pokud to tak cítíte, vrhněte se do toho po hlavě.

Vyberte ten pravý

Pokud chcete po stromeček nadělit opravdu originální kousek, který vaši milovanou přesně vystihne, vybírejte s předstihem. Nejste totiž jediní, kdo chce využít vánoční atmosféry pro tento důležitý životní krok. Chcete-li vybrat prsten přesně dle vašeho gusta, neotálejte. Nezapomeňte se rovněž zamyslet nad tím, co má vaše partnerka ráda. Preferuje přirozenost a eleganci, nebo je třeba odvážnější a nebojí se výstředností?
V případě, že máte strach, zda vyberete dobře, přizvěte na pomoc sestru nebo dobrou kamarádku. Učiňte tak pouze v případě, že si budete jistí, že se vaše láska nic nedozví. Jestliže chcete tento výběr uskutečnit sám, můžete si vypůjčit partnerčin prsten. Není čeho se bát. Nejste první ani poslední, kdo přesně netrefil velikost. V momentě, kdy pokleknete, bude vám tato případná chybička s radostí odpuštěna. V BRILAS ji pak snadno a bezplatně vyřešíte.

 

Pokud jste ale včasný výběr tak úplně nestihli, nebo se stále rozhodujete, máme pro vás prsteny, které jsou skladem a ihned k odeslání.

       Luciana White »           Popelka Red »             Kasia Gold » 

Skladové prsteny z bílého zlata »

Máte nějaký originální tip, jak požádat o ruku přítelkyni právě v období vánočních svátků? Pokud ano, podělte se s námi a zkuste inspirovat ty, které zásnuby teprve čekají.

 

Autor: Nikola Trnovcová

Článek přečten: 688×