BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Žádost o ruku pro začátečníky

V životě většiny mužů nastane okamžik, kdy se musí vyslovit s otázkou, která mu doslova změní celý život. A na druhé straně ve stejný okamžik nastává pro mnoho žen chvíle, na kterou čekaly celý dosavadní život. 

Žádost o ruku pro začátečníky

A světě div se, oba účastníci naší „kvízové“ soutěže chtějí, aby „vyhráli“ oba. Tzn. že muž dostane na svou otázku odpověď ANO a žena dostane otázku, na kterou chce odpovědět ANO. A protože taková žádost o ruku není úplně každodenní událostí, tak ji muži rádi ladí k dokonalosti takové, aby prostě nešlo říct ne. A jak to udělat, aby i vaše žádost byla tak výjimečná? Najměte si odborníka! Heuréka! Díky! Ano i tak se dá zařídit otázka vašeho života, ale ještě lehčí a osobnější je přijít s vlastním nápadem. Není to soutěž, nelze prohrát, tady rozhoduje láska. ;) A jak tedy na to, aspoň drobná rada?

OK, zkuste se řídit těmito 4 body:

1. překvapení – malé tušení je fajn, ale úplné utajené 100% překvapení je jak zrychlení z 0 na 100 za 1 sekundu
2. zapojte kamarády – kdokoliv může přijít s dokonalým nápadem
3. (ne)zapojte kamarádky – funguje ještě víc než bod 2.. Ale POZOR!!! Ohrožení bodu jedna!
4. prázdný list – nikde není psáno, kdo co kde a jak, tak buďte originální, neoriginální, drahý, levný, český, světový, k smíchu, k pláči, doma, venku… buďte úspěšní :)

Článek přečten: 579×

Nejnovější články

Trendy ve snubních prstenech pro rok 2020 Trendy ve snubních prstenech pro rok 2020 Seznam hostů Seznam hostů Vítězové fotosoutěže "Vaše dokonalé rande" jsou tady! Vítězové fotosoutěže "Vaše dokonalé rande" jsou tady! Svatba inkognito? Proč ne! Svatba inkognito? Proč ne!