BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Žádost o ruku pro začátečníky

V životě většiny mužů nastane okamžik, kdy se musí vyslovit s otázkou, která mu doslova změní celý život. A na druhé straně ve stejný okamžik nastává pro mnoho žen chvíle, na kterou čekaly celý dosavadní život. 

Žádost o ruku pro začátečníky

A světě div se, oba účastníci naší „kvízové“ soutěže chtějí, aby „vyhráli“ oba. Tzn. že muž dostane na svou otázku odpověď ANO a žena dostane otázku, na kterou chce odpovědět ANO. A protože taková žádost o ruku není úplně každodenní událostí, tak ji muži rádi ladí k dokonalosti takové, aby prostě nešlo říct ne. A jak to udělat, aby i vaše žádost byla tak výjimečná? Najměte si odborníka! Heuréka! Díky! Ano i tak se dá zařídit otázka vašeho života, ale ještě lehčí a osobnější je přijít s vlastním nápadem. Není to soutěž, nelze prohrát, tady rozhoduje láska. ;) A jak tedy na to, aspoň drobná rada?

OK, zkuste se řídit těmito 4 body:

1. překvapení – malé tušení je fajn, ale úplné utajené 100% překvapení je jak zrychlení z 0 na 100 za 1 sekundu
2. zapojte kamarády – kdokoliv může přijít s dokonalým nápadem
3. (ne)zapojte kamarádky – funguje ještě víc než bod 2.. Ale POZOR!!! Ohrožení bodu jedna!
4. prázdný list – nikde není psáno, kdo co kde a jak, tak buďte originální, neoriginální, drahý, levný, český, světový, k smíchu, k pláči, doma, venku… buďte úspěšní :)

Článek přečten: 286×

Nejnovější články

Snubní prsteny Julia – prsteny na celý život! Snubní prsteny Julia – prsteny na celý život! Prsteny Lana – exkluzivita ve dvou kroužcích Prsteny Lana – exkluzivita ve dvou kroužcích Populární filmy se svatbou v hlavní roli Populární filmy se svatbou v hlavní roli Snubní prsteny Slunce – rozzáří Vám den! Snubní prsteny Slunce – rozzáří Vám den!