Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Jaké prsteny si vybrali vítězové soutěže "Požádej o ruku" z loňského podzimu?

Jaké prsteny si vybrali vítězové soutěže "Požádej o ruku" z loňského podzimu?

Na podzim 2015 byla naší společností uspořádána soutěž "Požádej o ruku a vyhraj prsteny v hodnotě 15.000 Kč". Soutěž skončila v říjnu loňského roku a v listopadu naše administrátorka soutěže předávala šťastným vítězům výherní šek. Proto nám udělalo velkou radost, že před pár dny naši prodejnu vítězný pár navštívil a vybral si nádherné prsteny za asistence Romana a Denisy z Brilas.

Kategorie: Zásnuby

Čím nás jejich fotka tehdy tak zaujala?
Honzova žádost o Andreinu ruku byla nádherná a originální zároveň. Z fotek jsou patrné pravé emoce příslušející této vyjímečné chvíli. No podívejte se sami :)
Vítězné foto soutěže o snubní prsteny Brilas podzim 2015

„Hned jakmile otevřeli dveře, poznala jsem v nich vítěze naší minulé soutěže. Šťastný zamilovaný pár Andrea s Honzou k nám přijel do Zlínské pobočky vybrat prstýnky až z dalekých Pardubic s jistou nervozitou, obavou vybrat něco tak důležitého pro svatební den jako jsou snubní prsteny, ale zároveň obrovským úsměvem na tváři,“ popisuje Nikola jedna z administrátorek soutěže.

A jaké prstýnky že si náš vítězný pár vybral?
„Už dlouho jsem nezažila tak příjemný a skromný pár při výběru prstýnků. Na volbě si nechali velmi záležet a hned ze začátku se vyjádřili, že by měli zájem o čistě bílé zlato. Zvolili nádherné snubní prsteny Clara, které jsou v kombinaci lesku a matu a tyto prsteny mají dokonalou šíři 4,6 mm Slečna Andrea nám sdělila, že by chtěla do prstenu vsadit 5 briliantů, které prstenu dodávají čistou, jednoduchou a skvostnou krásu. Na této dvojici bylo jasně vidět souznění, vděčnost, pokora a neskonalá láska. Bylo mi velkým potěším pomáhat této sympatické dvojici s výběrem tak důležité součásti svatebního dne jako jsou snubní prsteny,“
zakončuje rozhovor Denisa členka týmu Brilas Zlínské centrály.

Andrea a Honza si vybrali tyto prsteny. Přejeme jim, ať je ve štěstí provází celý život! :)
Snubní prsteny Clara

Další snubní prsteny >>
 

Článek přečten: 3047×