Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Fotosoutěž: "To nejsladší objetí"

Fotosoutěž: "To nejsladší objetí"

Pošlete nám to nejsladší objetí, respektive jeho fotografické ztvárnění a vyhrajte voucher na prsteny BRILAS v hodnotách 5, 10 a 20.000 Kč!

Kategorie: Svatba
Hledáme výjimečné, láskyplné, veselé, romantické či jiné objetí Vás a Vašeho partnera!
Pošlete nám foto "objetí" a vyhrajte prsteny v hodnotě 
20.000 Kč, 10.000 Kč nebo 5.000 Kč na prsten(y) BRILAS.
Vyhrát můžete za jednu jedinou fotku Vás a Vaší polovičky. Vítěze hlavní a druhé ceny vybere porota, cena publika je za maximální počet likes.
Kompletní pravidla najdete níže v textu.  
 
JAK SOUTĚŽIT?
1. Pošlete nám své soutěžní foto na fotosoutez@brilas.cz
2. Připojte prosím:
a) své jméno a příjmení + telefonní číslo
(pouze pro oznámení výhry)
b) Váš 1 výběr prstenu Brilas (jméno či link na prsten)
3. Těšte se na postup do finále a výhru!


O co se soutěží?
Hlavní cena: Voucher v hodnotě 20.000 Kč na zásnubní a snubní prsteny Brilas dle Vašeho výběru.
Druhá cena: Voucher v hodnotě 10.000 Kč na zásnubní a snubní prsteny Brilas dle Vašeho výběru.
Cena publika: Voucher v hodnotě 5.000 Kč na zásnubní a snubní prsteny Brilas soutěžícímu s nejvíce likes od českých a slovenských uživatelů.

Jak bude určen výherce?
Vámi zaslané fotografie budeme min. 2x denně (dopoledne a v podvečer) umisťovat do těchto soutěžních fotogalerií na našem Facebooku FOTOGALERIE č.1, FOTOGALERIE č.2, FOTOGALERIE č.3, FOTOGALERIE č.4 atd., kde v období 16.1.-28.2.2023 budou uživatelé hodnotit pomocí likes. 

Top 10 fotek podle počtu likes získaných od českých a slovenských uživatelů a 10 fotek dle výběru 10 členné poroty postoupí do finále (finálová 20 bude zveřejněna na FB 1.3.2023), a poté z této dvacítky fotek porota složená ze zaměstanců firmy pořadatele vybere první a druhé místo. Třetí místo získá fotka, která nasbírá nejvíce likes do 28.2.2023. 
Výherci budou vybráni a vyhlášeni ve čtvrtek 2.3.2023.

Potřebujete prsten(y) ihned?
Na základě zkušeností víme, že prsten(y) mnozí z Váš potřebují ihned, ne až po skončení soutěže. Nabízíme tedy možnost vrácení kupní ceny šperků objednaných v průběhu soutěže tedy s datem objednání po 16.1.2023 až do výše vyhraného voucheru. Tzn. soutěž je vhodná i pro ty z Vás, kteří u nás právě chtějí nakoupit, či v průběhu soutěže již nakoupili!

Pravidla soutěže:
- Pořadatelem soutěže je Brilas Group s.r.o. se sídlem na Tečovská 1052, 76302 Zlín, IČ 29266599.
- Soutěž probíhá v období 16.1.-28.2.2023
- Každý soutěžící může soutěžit jen s 1 soutěžní fotkou. Fotek může soutěžící zaslat více, ale do soutěže bude zařazena jen 1 dle rozhodnutí administrátora soutěže. Na fotce musí být alespoň jedna lidská bytost (obličej) a musí splňovat téma soutěže, a to, že se jedná o VAŠE objetí.
- Výherce hlavní a druhé ceny bude vybrán hlasováním 10 členné poroty složené ze zaměstanců pořadatele.
Výherce ceny publika bude soutěžní příspěvek s největším počtem likes od českých a slovenských uživatelů.
- Výherci budou vyhlášeni 2.3.2023 na stránce soutěže, na firemním FB profilu pořadatele a budou kontaktováni emailem i telefonicky pro potvrzení přijetí výhry.
- Výherce se zavazuje přebrat výherní voucher na jedné z poboček pořadatele a dává svolení k pořízení a zveřejnění fotek z předání voucheru a poskytnout pořadateli krátký rozhovor, který může být zveřejněn spolu s fotkami na stránkách a FB pořadatele.
- Výherce je povinen uplatnit výherní voucher do 31.12.2023 oznámením zvoleného prstene(ů) a jejich velikostí pořadateli.
- Voucher je platný pro výběr 1 ks zásnubního prstene nebo 1 páru snubních prstenů. Rozdíl hodnoty prstenů a voucheru není možné vyplatit v Kč.
- Výhra bude výherci odeslána obratem po jejím zhotovení. Termín zhotovení bude výherci oznámen při uplatnění voucheru, běžná doba zhotovení po většinu roku je 3-4 týdny. Vyhrazujeme si právo na její prodloužení v závislosti na možnostech výroby až na 8 týdnů. Výherce bude informován obratem po uplatnění voucheru o reálné době dodání.
- Pokud výherci nedodají svou korespondenční adresu do 14 dnů od jejich upozornění, které provedeme emailem, zveřejněním na stránce soutěže a také telefonicky, výhra přechází na další soutěžící v pořadí. V případě nedodání adresy ani dalšími soutěžícím v pořadí se výhra přesouvá na další v pořadí až do oslovení všech soutěžících z finálové 20-tky. Nepřihlásí-li se o výhru ani jeden z prvních 20. umístěných, výhra propadá a bude použita pro novou soutěž.
- Soutěžit mohou lidé s korespondenční adresou na území ČR či SR, do jiných zemí výhry neposíláme.
- Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel, výhry či zrušení soutěže.
- Soutěžící, kteří se pokusí o podvod budou vyloučeni.
- Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit libovolného soutěžícího bez udání důvodu.
- Výhry není možné soudně vymáhat.
- Žádná data soutěžících získaná pořadatelem v soutěži nebudou nikdy předána žádné další straně.
- Pořadatel si vyhrazuje právo zaslat soutěžícím obchodní sdělení, které bude obsahovat link pro odhlášení.
- Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.
- Svou účastí v soutěži potvrzujete, že s pravidly souhlasíte.
- Svou účastí v soutěži tj. zasláním Vaší fotky na náš email dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (fotka, jméno, příjmení, email, telefon), které budou použity pro potřeby soutěže a další marketinkové aktivity provozovatele.

Článek přečten: 851×