Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Co čekat od návštěvy BRILAS prodejny?

Co čekat od návštěvy BRILAS prodejny?

Někteří z vás jsou na našich prodejnách ihned jako doma. Jiní se nejprve trochu ostýchají a naplno si to u nás začnou užívat až po pár minutách. Pro ty z vás, kdo rádi ví dopředu, přinášíme malé shrnutí toho, co na rezervované schůzce v BRILAS naši klienti zažívají.

Kategorie: Svatba

Sázíme vše na jednu kartu - děláme maximum pro to, abyste si od nás odnesli skvělý zážitek. Takový, na který budete ještě dlouho rádi vzpomínat. Tady jsou klíčové body, na které se můžete na BRILAS prodejnách těšit.

Naši lidé

Alfa a omega podnikání BRILAS. Vybíráme kolegy dle jejich osobnostního nastavení.
Nehledáme obchodníky, protože nemají za úkol vám něco prodat. Nejsou za to ani odměňováni. Mají o vás pečovat. Pomáhat, informovat, radit a provázet výběrem. Tak, abyste odcházeli rozzáření a spokojení. Žádná otázka není špatně. Legrace vítána, nevyžadována :-).  

Komfortní prodejny

Sázíme na pohodlí. U nás nečekejte, že budete postávat u pultu se zbožím. Hned po uvítání vás personál prodejny usadí do pohodlných křesílek a nabídne něco dobrého k pití. Výprava za hledáním vašich vysněných prstenů může začít. Pokud se na ní nebudete cítit pohodlně a uvolněně jako doma v obýváku, pak jsme svou práci neodvedli dobře.  

Dokonalé prsteny 

Snubní, zásnubní, k výročí svatby nebo jen tak? Máme jich moc, opravdu moc. Ale pozor, žádné listování katalogy, to u nás nevedeme. U nás vybíráte v soukromí, z fyzických vzorků. Zkoušíte, ladíte, porovnáváte. Pokud chcete, poradíte se s personálem. Dokud nejste nadšeni. Vše ve špičkové kvalitě, paletě různých materiálů a možností je kombinovat. Ekonomicky nebo superluxusně? Každý si v BRILAS najde to své.  

Špičkové služby

Naším standardem jsou kvalitativní záruky, které jsou většinou jinde nemyslitelné. Bojíte se, že vám ze snubního prstenu vypadne kamínek? Nemusíte, jistotu dává doživotní garance. Přejel vám zlatý snubák parní válec? Žádný problém. Jako jediní na trhu nabízíme službu Bez obav.  

Něco navíc

Rádi vás občas k objednávce překvapíme nečekaným dárkem. Dorazíte zjistit jakým? Budeme se na vás těšit! :-)


Autor: Radim Kubíček  

Článek přečten: 796×