Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Poznejte podmanivé styly svateb s využitím hnědé

Poznejte podmanivé styly svateb s využitím hnědé

Loajalita, odpovědnost a soudržnost. To jsou krásné hodnoty, které po svatbě, ale i během vztahu toužíme nacházet v srdci druhé osoby každý den. A právě tyto hodnoty jsou také úzce spjaty s výjimečnou a podmanivou barvou přírody a klidu. Víte, o jakou se jedná? Přečtěte si náš článek s tipy na oblíbené svatební styly s využitím hnědé.

Kategorie: Svatba

hneda svatba

Pokud patříte mezi lidi, pro které je věrnost a čestnost na prvním místě, hnědá je pro vás ideální volbou. Už od dávných dob tato barva zastřešuje lásku v rodině, dary půdy a matky země a doporučuje se nosit dokonce i v business prostředí. Proč?

hnedy oblek pro zenicha

Hnědé oblečení je univerzální a na vašeho obchodního partnera budete působit jako zodpovědná osoba vyzařující úctu. Na svatbách zase páni ohromí puncem romantiky a důvěry. Stanou se tak pro ženu jakýmsi pevným zázemím připraveným obejmout a chránit, když to bude potřebné. Naše šperky kromě toho s hnědou ladí skutečně nádherně. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde:

svatba v hnede barve

A pokud stále uvažujete, zda jít do hnědé výzdoby, zvolte ano. Podle psychologů tato barva zlepšuje krevní oběh a vytváří pocit příjemné atmosféry, přímo až útulnosti a pohodlí domova. Tendence dávat přednost hnědému nábytku přebývá v lidech už od starověku. V hnědé ložnici si zaručeně odpočinete. Pojďme se však podívat, jak tuto barvu využít v různých stylech.

vintage svatebni saty

Začneme elegantně se stylem VINTAGE

Anglický venkov, dámské rukavice, etiketa, krajka na šatech, typické židle a honosné prostředí. To je definice stylu, který doplňují křišťálové lustry, hrady a zámky, kaligrafické oznámení a velké svíčky. Co myslíte, je to něco pro vás nebo se s námi raději podíváte na další možnosti?

svatebni spodne pradlo

Glamour svatební den

Nádhera, která ale také něco stojí. Luxus, přepych, drahé hotely, vybrané menu a barvy, které jsou jako stvořené na podtržení výjimečnosti a pompéznosti svatby, to je glamour styl. Dovolit si ho mohou zejména bohatší lidé, ale šaty jako princezna, která svým příchodem okouzlí každého v místnosti nebo chutné menu s luxusně znějícími názvy si můžeme pořídit všichni. V rámci tohoto stylu však hnědou najdete minimálně. Barvy budou směřovat spíše k luxusním: bílé, zlaté, stříbrné a černé.

snubni prstinky

Rustikální svatba

Styl, ve kterém se můžete skutečně vyřádit v rámci dekorací a jejich výrobě. Zvažte k tomu i adekvátní výběr místa, například dřevěnou stodolu. Dá se říct, že tento styl v sobě snoubí boho a vintage kombinaci. Často se zde využívají oblíbené slavobrány, světýlka na terasách nebo žárovky a dřevěné ozdoby.

rustikalni svatba

Bohemian style (BOHO svatba)

O tomto stylu jsme si co to napsali v článku o svatbě v souladu s přírodou nejen pomocí výzdoby, ale také například řešením udržitelnosti. Mrkněte: ODKAZ

Boho svatba v sobě mísí to nejlepší z etna, hippies a gypsy stylu. Je originální a nevšední. Celá svatba by měla být odrazem vás, vašich koníčků a působit romanticky. Omezení nejsou, limituje vás jen vaše fantazie. V tomto stylu si tak můžete splnit sny o čemkoliv, klidně i o teniskách pod svatebními šaty nebo o netradičních špercích.

V rámci výběru šatů však výrazně dominuje krajka a k tomu jemně zvlněné vlasy s květinami. Ženich může zvolit pohodlný, např. hnědý oblek, čímž bude krásně ladit s výzdobou v přírodních tónech.

svatebni nausnice

Ten váš. Tento styl vymyslíte vy. Jaká vaše svatba tedy bude?

Určitě jedinečná. Užijte si ji naplno a naplánujte vše tak, jak se vám to nejvíce líbí. Klidně si vezměte z každého stylu jen něco a utvořte krásný celek.

hnede sako pro zenicha

vintag nausnice pro nevestu

Zvolte např. okouzlující glamour šaty, ve kterých zazáříte už ve dveřích vintage zámku jako z pohádky. K tomu přidejte Boho výzdobu v kombinaci se slavobránou a nádherným rustikálním osvětlením.

glamour svatba

S výběrem snubních prstenů vám rádi pomůžeme. Napište nám ♥. ️

stastna nevesta a zenich

Focení fotoeditorialu zajistili - Organizace: Svatební magazín, Prstýnky: BRILAS

Článek přečten: 944×