Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

5 TIPŮ jak ji požádat o ruku

5 TIPŮ jak ji požádat o ruku

Na žádost o ruku máte v životě jen jeden pokus. Nenechte proto věci na úplnou náhodu a připravte vaší budoucí polovičce nezapomenutelný okamžik. S výběrem prstenu vám rádi poradíme, provedení však zůstane na vás. Přečtěte si proto několik našich tipů.

Kategorie: Svatba

Doporučení na zásnubní prsteny:

 

Výjimečný design, brilianty a nádherná jemnost: Dafne W Briliant

Oslníte jí za skvělou cenu: Kasia White

Hledáte minimalismus a jednoduchost: Grácie White

Líbí se jí extravagantní nebo originální prsteny: Luciana White

zasnubni prsteny trendy

Inspirace od Petra:

Jsme rádi, že jsme s vámi v těch nejkrásnějších chvílích. Petr vybral pro svoji polovičku krásný zásnubní prsten z bílého zlata s brilianty Dafne W Briliant, který jenom zdůraznil jeho city. Vždyť posuďte sami a přečtěte si jeho vyznání:

„Když jsem tě poprvé uviděl, neměl jsem ani tušení, že jsi to právě TY. Slečna, kterou budu chtít vídat každou minutu svého života, a bez které si tu svou šílenou cestu už neumím představit. Chci být u každého tvého probuzení, u tvého „zvučného“ smíchu, ochutnávat tvé kulinářské výtvory, marně se snažit pochopit tvé chemické zápisky a být součástí každého tvého trapasu... Vlastně stále nedokážu pochopit, že někdo tak skvělý, si našel zrovna takové „pako“ jako jsem já. Nikdy jsem nebyl skvělý spisovatel a své city jen těžko popíšu, ale jednou věcí si můžeš být jistá: „Vždy tu budu pro tebe, ať se děje cokoliv!“

...a víte co bylo dál? Řekla ANO! ❤️ 

zasnuby v prirode

5 TIPŮ na romantické zásnuby:

  1. Zamyslete se, co je vaší oblíbenou společnou aktivitou. Chodíte na hory, koncerty nebo milujete adrenalinové zážitky?
  2. Kde jste se poprvé políbili, chytili za ruku nebo se poznali? Připravte jí cestu s indiciemi, zapojte milé odkazy poschovávané po různých místech a užijte si společný celý den.
  3. Atmosféra. Ať už se naladíte na vlnu úplné romantiky při svíčkách nebo počkáte na západ slunce, nezapomeňte na milé prvky, které mohou daný okamžik krásně dotvořit. Hudba, tajemné hádanky, příjemné vůně, květiny, oblíbené jídlo apod.zasnubni prsteny trendy
  4. Vzpomínky, přátelé či čtyřnohý kamarád. Připravte své partnerce knihu vzpomínek s fotkami a příběhem nebo natočte video. Na pomoc si můžete zavolat i společné dlouholeté přátele, kteří odlákají její pozornost, a tak o vašem plánu nebude mít do poslední chvíle ani tušení. Roztomilým způsobem žádosti o ruku může být i spolupráce na zásnubách za pomoci vašeho pejska, či jiného domácího zvířátka.zasnubni prsten s kaminkami
  5. Splňte její sen. Některé sny nejsou nesplnitelné. Sní o cestování? Odleťte do zahraničí nebo si skočte padákem. Zjistěte, co si přeje a na konci tohoto zážitku využijte chvíli plnou euforie na splnění toho dalšího. Toho vašeho společného snu.

Nezapomeňte hlavně postupně nenápadně zjišťovat velikost a styl prstenů, jaké se jí líbí, přijít k nám, kde vám se zbývajícími věcmi rádi poradí, a nakonec váš úlovek pořádně ukrýt, aby prsten spatřil světlo světa v ten pravý čas. A před obličejem té pravé ženy.

Inspirujte se videem níže ❤️

Autor videa a fotografií: Petr Andráško

Článek přečten: 1339×