Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Zažijte svatbu jako v Las Vegas

Zažijte svatbu jako v Las Vegas

Milujete prostředí barů, skvělou zábavu, noční život, svůdné křivky v krásných šatech a jedinečnost? Pokud je vám styl svatby ve Vegas blízký, ale finance je třeba držet na uzdě, nezoufejte. Místo hledání letenek si přečtěte několik tipů, jak uspořádat svatbu vašich snů i zde, v Česku.

Kategorie: Svatba

Ačkoliv se to nezdá, i svatba ve Vegas má svá pravidla. Kromě podmínky věku, svobodného stavu a svatební licence, čeká na snoubence i výběr místa obřadu. A právě zde začíná zábava!

ženích a družba

Výběr sestává z mnoha atrakcí. Přejete si svatbu ve vrtulníku, v autě nebo byste chtěli, aby vás oddával Elvisův dvojník? Ani tematická svatba se superhrdiny a hvězdami není problém. Možností je spousta, vyžaduje se bohatá přihlížejte i na vzdálenost od podniku, no připravte si ale pořádně napěchovanou peněženku. Stačí vám jen svědek a po svatbě zápis do matriky i ve vašem státě.

Usnadněte si to a přeneste atmosféru nespoutané zábavy přímo k vám!

Začněte s výběrem místa obřadu a večerní party. Myslete na to, aby měl hotel/podnik poutavou a dostatečně velkou vstupní halu a místo na obřad. proto rádi poradíme. Ve Vegas na přemýšlení bílé, žluté nebo růžové zlato? (Kromě rozměrů hledejte i prostor se zákoutími a dobrým nasvícením. Pokud plánujete i nápadité focení nebo tematický program, například na střeše budov, přihlížejte i na vzdálenost od podniku.

Výběr baru a jeho obsahu, který uchvátí nejen pánské srdce, nechte na snoubenci. S družičkami se zatím vrhněte na přípravu nevěsty. Ta musí být přece ozdobou a nejkrásnějším překvapením!

exoticka nevesta

Šaty, prsteny, spodní prádlo, lodičky, náušnice... Je toho hodně, že? Se snubními prsteny a šperky vám proto rádi poradíme. Ve Vegas na přemýšlení příliš času není, ale vy ho máte.

Položte si proto při výběru 3 základní otázky:

1. Budete nosit snubní prsten zároveň se zásnubním?

2. Preferujete bílé, žluté nebo růžové zlato? Dobře poradí i barva vaší pokožky. Nebo raději jiný kov?

3. Jste s partnerem minimalisté nebo máte rádi kombinace a vzory?

Vybrat si můžete z naší široké nabídky zde.

Jaká by to byla svatba jako ve Vegas bez svůdné nevěsty! Překvapte svého budoucího manžela něžným prádlem a doplňky, které zvýrazní vaše ženské křivky.

Je čas připravit program, na který se jen tak nezapomíná. Právě zde můžete popustit uzdu své kreativitě.

Nachází se v prostorách například bowling, jukebox nebo jiná forma zábavy? Přidat můžete i různé rodinné soutěže nebo přátelské týmové hry. Pokud plánujete svatbu organizovat v určitém tématu, každému ze svatebčanů mohou družičky při příchodu přidělit kostým nebo drobnou jmenovku, jakou postavu v ten večer ztvárňuje.

černá svatba

I na detailech záleží.

Vyberte barvy, do kterých budete ladit výzdobu, šaty družiček a vše kolem. Černá je perfektní, pokud vám jde o vyjádření luxusu. Zejména v kombinaci se zlatou nebo třeba stříbrnou a např. přírodními prvky na zjemnění. Samotnými barvami toho můžete hodně komunikovat. Zjistěte si významy jednotlivých barev a nechte se inspirovat.

svatba v černém

Hosté v černém nemusí působit, jako kdyby jeli na smuteční událost, právě naopak! V tomto případě je důležité soustředit se na výběr šperků, protože vyniknou výrazně více než u jiných barev. Kromě toho, v různých kulturách je černá vnímána rozdílně. Takže, pokud je vaší oblíbenou barvou právě černá, jděte do toho!

svatebni sperky

No a pak je tu nevinná bílá a jemná zelená. Nevěsta v této kombinaci jasně vyniká, ale všimli jste si, jak krásně ji doplňují její přítelkyně?

Šperky toho mohou hodně říct i o naší osobnosti. Pokud jste nespoutaná, temperamentní a věříte si, nebojte se zvolit i klenot, který je mnohem větší a působivější. Například ozdobný šperk přes čelo nebo korunku. Zde však platí: Něco přidat, něco zjemnit!

exoticka svatba

Pokud zvolíte krásný velký šperk, který překrývá tvář, doplňte ho jemnými náušnicemi a náramkem. Pokud zvýrazníte náušnice, uberte na náhrdelníku. 

Jaká bude vaše svatba, jemná nebo nespoutaná a plná spontánních nápadů?

svatba v las vegas

Držíme vám palce při přípravách a jsme připraveni být vám kdykoliv k dispozici. ♥️

Focení fotoeditorialu zajistili:

foto: @navarafoto.cz, oblek: @moliere_store, svatební šaty: @tiffany.svatebni.salon, vizážistka I.: @simonabuchtova, vizazistka II. : @kbartoskova_muartist, květiny: @kvetiny_romana, dekorace: @svatba_color, sweet bar: @dorty_jenny, šperky: @design_by_mr, prstýnky: @brilas.cz, tiskoviny: @bridetobe.cz, alkohol: @laperla_cz, šaty pro družičky: @edith.pujcovna, družičky: @sedlakovamichaela1 , @marketarosicka, @weronikaofficial_, družba: @paul.fashion , @janus_pavel , @webi.8, spodní prádlo: @marketa_kubatova_fashion, župánky pro družičky: @newway.cz, květinová Písmena: @kvetinovapismenavideo: @tellingerfilms

model: @alexandrkozak_oficialmodelka: @mirka.pikolova

Článek přečten: 1964×