Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Svatba je hlavně o vás, ukažte svůj styl!

Svatba je hlavně o vás, ukažte svůj styl!

Dnes existuje mnoho možností, jak uspořádat svatbu. Budete se řídit tradicemi nebo si najdete vlastní cestu? Nejkrásnější je kombinace obou možností. Přečtěte si 10 myšlenek, které trápí nevěsty, a přitom jsou úplně v pořádku.

Kategorie: Svatba

I společný život budete tvořit podle vlastních pravidel, uzpůsobíte si ho tak, aby vyhovoval vám oběma. To je nejlepší rada, kterou se můžete řídit, když se budete rozhodovat, co v rámci svatby zahrnout a co ne.

natalie kocendova svatba

Náš TIP: Zachovejte něco starého, co se traduje v naší kultuře roky, protože to dodává svatbě vážnost, doplňte něco svého tak, aby byla svatba podle vašich představ a vynechte to, co vám je proti srsti. Je to přece váš den. Nejemotivnější ve vašem životě. ♥

bila svatba

10 věcí, které jsou zcela v pořádku:

1. Říct ne, když si to přeji jinak.

2. Barvy výzdoby a doplňků jsou vaše volba. Svatba může byt klidně i plná barev nebo pouze bílá.

3. Barva obleku jen černá? Nemusí! Má být přesně taková, jaká se líbí vám a vašemu snoubenci. Jediné, co je potřeba dodržet je, aby byl oblek dobře padnoucí. Váš budoucí manžel chce přece pohodlně sedět, tančit a možná i skákat radostí.

natalie kocendova a pritel

4. Je v pořádku mít svatbu ve městě, v hotelu, v sále, v malé restauraci nebo jen v kruhu rodiny doma. A klidně i za oceánem, v tomto případě je však třeba počítat s vysokými náklady.

5. Doplňky nejsou zbytečné, právě naopak, v tento den nejvíce vynikají! (například náušnice, prstýnky, svatební spodní prádlo, či svatební noviny nebo výzdoba fotokoutku)

natalie kocendova spodni pradlo

6. Jestli chcete ušetřit, šetřete. Určitě si však odložte den mohli připomínat. Na dobré fotky je jen jeden pokus, proto je skvělé mít na svatbě profesionály, kteří zachytí krásu okamžiku a umí fotky následně krásně upravit i v postprodukci.

svatebni noviny svatba

7. Jídlo a pití, to je to, na co se každý těší po obřadu, viďte? Sníte od dětství o čokoládové fontáně nebo pyramidě ze sklenic? Splňte si svůj sen!

pyramida ze sklenic svatba

8. Je toho všeho na vás příliš? Existují svatební koordinátorky, nebo častokrát i samotné svatební prostory na hostinu poskytují doplňkové služby. Usnadníte si tak přípravy a vy budete bez starostí. Je naprosto v pořádku delegovat činnosti a říct, že toho máte hodně.

9. Jestli jste minimalisti, zorganizujte si tak i svou svatbu. Pokud naopak milujete detaily a mnoho drobností kolem vás, svatba je ideální událost na uštění uzdy vaší kreativitě! Co říkáte např. na slavobrány, které můžete vyzdobit čímkoli, např. květy, balóny nebo jemným látkami?

slavobrany a balony svatba

10. Příprava i samotná svatba je plná stresu, stojí hodně peněz i úsilí. Tato věta nemusí být pravdivá, vše závisí na vaší šikovnosti, spolupráci s partnerem, družičkami, na pomoci s přípravou ze strany rodiny. Ze zkušeností víme, že pokud je svatba dobře připravená, svatební den probíhá bez stresů a už jen v dobré náladě. A přesně tak to má být a to vám i ze srdce přejeme.

natalie kocendova a pritel svatba

Je jen na vás, jaká bude Vaše svatba. My věříme, že krásná. Od nás můžete vždy očekávat inspiraci a šperky prvotřídní kvality, které budu zdobit vaše ruce po celý život. ♥

Focení fotoeditorialu zajistili:

Organizace: Svatební magazín, Místo: Barcelo Brno Palace, Fotografka: Kati MalinkaŠaty: V bílémOblek: Moliere Store

Prstýnky: BRILAS, Spodní prádlo: Markéta KubátováKvětiny: Květinářství Magnólie Ořechov, Dekorace: Simply Yes,Vizážistka: Martina Vránková, Prosecco: Prosecco Popler, Sladké: Deny Raven Bakery, Tiskoviny: Spk Máca Grafika, Balónky: Wonder Production, MuaH: Nikol Mrnuštíková

Modelka: Natálie Kočendová, Model: Laky Royal

Článek přečten: 1668×