BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Vyřešte svatební průšvihy na poslední chvíli

Chcete, aby byl váš svatební den dokonalý. Měsíce jej plánujete, vše máte do puntíku připravené, večer před svatbou usínáte s dobrým pocitem. Ale jakmile do obřadu zbývají poslední hodiny či minuty, najednou se něco pokazí. Jak se s náhlými malými krizemi vypořádat? Dáme vám několik tipů, s nimiž si na vás nějaký svatební průšvih nepřijde.

Vyřešte svatební průšvihy na poslední chvíli

Roztržené svatební šaty
Představa, že se nevěstě něco stane s jejími šaty, dokáže vzbudit neklid snad v každé ženě. Proto se na takové riziko předem připravte a vybavte se šitíčkem i spínací špendlíky. Několika svižnými stehy dokážete škody snadno napravit, spínacími špendlíky zase vyřešíte pokažený zip na šatech. Nemáte po ruce vůbec nic? Obětujte několik vlásenek! Případnou skvrnu zamaskujte květinami a doplňky. Zapamatujte si však, že pokud se vám šaty vysloveně nerozpadnou, drobné nedokonalosti si nikdo nevšimne. Nenechte si jí proto zkazit den.

Ztracená svatební kytice

Může se stát, že vaše svatební kytice přijde záhadným způsobem k újmě. Ztratí se, zničí, zapomenete ji vyzvednout, zvadne. Žádné obavy. Svatební kytici můžete svépomoci nahradit. Buď si ji uvažte z kvítí ze zahrady nebo louky, případně improvizujte s květinovou výzdobou.

Pohřešovaná kapela, fotograf, kameraman a vizážistka

Pokud spolupracujete s lidmi, musíte se smířit s rizikem lidské chyby. Pokud nedorazí někdo z ‚‚produkčního týmu‘‘ tvořeném kapelou, fotografem, kameramanem a specialistkami na krásu ať už vlastní vinou, nebo hloupou hrou osudu, povolejte na pomoc své nejbližší. Kvalitní krásné záběry vám zajistí svatebčané na vlastní mobily či fotoaparáty. Kapelu může nahradit playlist sestavený družičkami či svědky a přenosný reproduktor.

Do úzkých se můžete dostat při absenci vizážistky, na jejíž práci jste opravdu spoléhali. Neponechávejte nic náhodě. Jednoduché svatební líčení si natrénujte v průběhu několika týdnů před svatbou pomocí videí na internetu za použití vlastní kosmetické taštičky. K ní si v den D přihoďte pro všechny případy kulmu, pak si na vás žádné nebezpečí chybějící vizážistky nepřijde!

Selhání techniky

Přetrhl se drát, vypadly pojistky, aparatura odešla do věčných lovišť. Technika je nevyzpytatelná. Přestože na to nechcete ani pomyslet, neváhá selhat přesně ve chvíli, kdy si chystáte říct Ano. Jak se tedy se situací vypořádat? Opět zapojte svatebčany. Chybějící osvětlení mohou zajistit mobilní telefony, stejně tak dokáží nahradit nefunkční notebook, na němž přehráváte svůj svatební playlist (proto si jej raději vytvořte online)

Zničený svatební dort či catering

Za nepříznivé konstelace hvězd se možná budete potýkat s problémy ohledně cateringu. Zkažené či jinak zničené jídlo dokáže zamrzet. Abyste nebezpečí minimalizovali co nejvíc, vždy aspoň část pochoutek připravujte doma a nechte si připravit občerstvení aspoň od dvou dodavatelů. Při tradičním krájení nahraďte svatební dort jiným zákuskem a uvidíte, že se právě tato chvíle nakonec promění v jednu z nejoblíbenějších vzpomínek na váš den.

Ztracené prstýnky

Hotová noční můra se promění v realitu, když zjistíte, že vám chybí snubní prsteny. Nenechte se rozhodit. Pokud se do obřadu nenajdou, přikročte k symbolickému romantickému gestu a improvizujte. Místo navléknutí snubního prstenu si navzájem s partnerem uvažte na prsteníčky stužky, vyrobte si prstýnky z květin nebo použijte vlasové gumičky.

Připadá vám to bláznivé? Věřte, že vás podobná řešení o magické okamžiky neochudí. Naopak. Navíc dostanete možnost si s láskou svého života užít navlékání skutečných snubních prstýnků ještě jednou v intimní atmosféře. Nezní to lákavě?

Článek přečten: 500×

Nejnovější články

Briliant - ozdoba ženy Briliant - ozdoba ženy Zásnuby u vánočního stromečku Zásnuby u vánočního stromečku Základ pro svatební hostinu? Menu! Základ pro svatební hostinu? Menu! DIY svatba aneb tipy jak vyrobit homemade dekorace DIY svatba aneb tipy jak vyrobit homemade dekorace