BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Svatba ve Vegas!

Spousta mladých párů poslední dobou netouží po tradiční svatbě a hledá něco speciálního a originálního. Stále větší oblibě se tak těší svatby v zahraničí. Někdo chce své ANO říci na vrcholku hor, jiný zase na pláži v Karibiku a někteří se inspirují oblíbenými filmy či seriály. Zkrátka, kdo by neznal Las Vegas a třeba památnou svatbu ze seriálu Přátelé?

Svatba ve Vegas!

Také toužíte po nevšedním zážitku? Svatba ve Vegas je jednodušší, než si možná myslíte. Najdete zde nepřeberné množství kaplí s kompletním servisem. Můžete se jednoduše vzít a upalovat do víru velkoměsta anebo to můžete pojmout velkolepě a nechat se oddat Elvisem, v luxusní limuzíně anebo v helikoptéře vysoko nad městem.

Vždy je sice dobré mít vhodné svatební oblečení, ale zrovna ve Vegas Vás to pálit nemusí. Jakmile reverend pronese známou větu "Z úřední moci svěřené mi státem Nevada Vás prohlašuji za muže a ženu.“, stáváte se manželským párem. Pokud se bude jednat o spontánní rozhodnutí a nebudou Vás tak doprovázet přátelé a rodina, můžete se s nimi o tento zážitek podělit aspoň formou online přenosu po internetu.

A kolik Vás sňatek v Las Vegas bude stát? Samotný obřad stojí pár tisíc, tedy asi tolik, jako večeře v dobré restauraci. Cena se samozřejmě navýší letenkou a ubytováním a nějaké kapesné do kasina je v Las Vegas téměř povinností. Na týdenní pobyt s ubytováním v luxusním hotelu včetně obřadu v kapli, kam Vás odveze dlouhá limuzína, počítejte s částkou přibližně 100.000 Kč.

S následným uznáním sňatku v České republice není problém. Na matrice Vám na základě nevadského oddacího listu vystaví také český a posvětí uzavření manželského svazku.

Článek přečten: 424×

Nejnovější články

Aby vaše vzpomínky nevybledly Aby vaše vzpomínky nevybledly Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Jak na dokonalý účes? Jak na dokonalý účes? Koronavirus vs. svatební rozpočet: Ušetřete! Koronavirus vs. svatební rozpočet: Ušetřete!