BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Snubní prsteny v Brně podruhé - tentokrát na Žabovřeskách!

Upřednostňujete klid,pohodu, širokou nabídku a přijatelné ceny při tak důležitém okamžiku jako je výběr Vašich snubních nebo zásnubních prstenů? V tom případě pro Vás máme TIP, kam si pro tak důležitou součást Vašeho společného života zajít

Snubní prsteny v Brně podruhé - tentokrát na Žabovřeskách!

V Brně jsme pro Vás otevřeli již druhou pobočku. Tentokrát se nachází v Brně-Žabovřeskách, kde si můžete v pohodlí malé, ale útulné a moderně vybavené prodejny při kávě nebo čaji vyzkoušet širokou škálu prstenů, a to jak zásnubních tak snubních. Tyto prsteny jsou pro Vás připraveny ve všech možných kombinacích ze zlata, stříbra, oceli a nově také titanu tak, aby si každý z Vás přišel na své. Víme, že vybrat ty PRAVÉ není vůbec jednoduché. Z toho důvodu Vám budou při výběru maximálně nápomocné naše kolegyně Michaela Rozsypalová a Kristýna Plchútová, které se budou snažit, aby jste se po celou dobu cítili příjemně a odcházeli s pocitem, že jste pro Vás vybrali ty nejlepší.

Najdete nás na adrese Sochorova 1 v městské části Brno-Žabovřesky na Rosického náměstí. Nemůžete nás přehlédnout :). Na dokonalosti nám ubírá pouze absence bezbariérového přístupu. Budete tedy muset zdolat pár schůdků.

Stejně jako ostatní pobočky i tato pobočka funguje na rezervační systém. Na pohodový výběr je totiž třeba ve většině případů 45-60 minut. Odkaz na rezervační formulář naleznete zde:

//www.brilas.cz/informace/kam-prodejna-brno-zabovresky.xhtml

Nuda v Brně? Tak ta u nás v Brilas rozhodně nehrozí! S touto českou komedií máme společnou jen jednu věc a to tu, že jsme každá jedničkou ve svém oboru.

Článek přečten: 891×

Nejnovější články

5 věcí, které musíte vědět, aby žádost o ruku neskončila katastrofou 5 věcí, které musíte vědět, aby žádost o ruku neskončila katastrofou 5 tipů, jak zabavit svatebčany 5 tipů, jak zabavit svatebčany Vyřešte svatební průšvihy na poslední chvíli Vyřešte svatební průšvihy na poslední chvíli Kolik stojí svatba Kolik stojí svatba