BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Prodejna snubních prstenů Brilas v Ostravě-Porubě je otevřena!

Nová, moderní, elegantní a romantická prodejna s milým personálem, příjemným a krásným prostředím, ve kterém jednoznačně vyberete ty pravé snubní prsteny pro Váš společný život, je již otevřena!

Prodejna snubních prstenů Brilas v Ostravě-Porubě je otevřena!

Díky Vašemu velkému zájmu o kvalitně zpracované a elegantně vypadající snubní prsteny jsme si dovolili v metropoli severní Moravy a zároveň ve třetím největším městě České republiky otevřít již druhou prodejnu s našimi zásnubními a snubními prsteny značky Brilas.

Tuto naši druhou pobočku naleznete v části Ostrava - Poruba. Prodejna je umístěna v nové obchodní pasáži naproti sportovnímu stadionu Sareza. Na prodejně Vás kromě naší milé a sympatické kolegyně Natálie Čepkové bude čekat příjemné elegantní prostředí s bohatým výběrem překrásných jak snubních, tak zásnubních prstenů. Natálie je velmi trpělivá, empatická a s velkou láskou a péči Vám ráda pomůže při výběru Vašich vysněných prstenů, které Vás budou provázet celým společným životem.

Stejně jako každá z našich prodejen, tak i tato funguje na rezervační systém. Na výběr Vašich prstenů tak budete mít klid a celou hodinu čistého času. Formulář pro rezervace naleznete zde:

//www.brilas.cz/informace/kam-prodejna-ostrava-poruba.xhtml

Jestliže tedy nevíte, jak Váš den udělat ještě krásnějším, jak neopakovatelný okamžik slova "ANO" udělat ještě nezapomenutelnější, tak přijďte navštívit naši druhou prodejnu v Ostravě, kde Vám ukážeme, že i výběr snubních prstenů se pro Vás může stát jedinečným zážitkem na celý život.

Článek přečten: 1884×

Nejnovější články

5 věcí, které musíte vědět, aby žádost o ruku neskončila katastrofou 5 věcí, které musíte vědět, aby žádost o ruku neskončila katastrofou 5 tipů, jak zabavit svatebčany 5 tipů, jak zabavit svatebčany Vyřešte svatební průšvihy na poslední chvíli Vyřešte svatební průšvihy na poslední chvíli Kolik stojí svatba Kolik stojí svatba