Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Prsteny Brilas nově v Olomouci!

Prsteny Brilas nově v Olomouci!

Nejširší nabídka, dokonalá péče a skvělé ceny snubních a zásnubních prstýnkůna Vás čekají v nově otevřené prodejně Brilas přímo v srdci samotné hanácké metropole Olomouci!

Kategorie: Svatba

Kde se prodejna Brilas Olomouc nachází?

Naši prodejnu najdete na Horním náměstí 371/1 v Salmově paláci naproti Sloupu Nejsvětější Trojice, který je kousek od radnice s orlojem. Jakmile projdete železnou bránou a hlavními dveřmi, ocitnete se ve vstupní hale překrásně zrekonstruovaného paláce. Když vyjedete do 2. patra a z výtahu se dáte doleva, tak na Vás na konci chodby bude čekat kódová klávesnice, kde zadáte *205
Při vstupu do prodejny, buďte ale opatrní, číhají tam dva schůdky.
S úsměvem Vás přivítá milá a usměvavá Kateřina Rozenbergová, která se Vám bude věnovat s velkou radostí a maximální péčí. V neposlední řadě se můžete těšit i na moderní a krásnou prodejnu plnou nádherných prstenů značky Brilas.


Krásný Salmův Palác, prodejna Brilas se nachází v 2.patře

Zarezervujte si čas pro výběr prstenů jen pro Vás!

Otevírací dobu v průběhu roku upravujeme tak, aby vyhovovala našim váženým klientům, svůj čas na prodejně si navíc můžete zarezervovat a získat tak jistotu soukromí a přednostní péče. Pokud se z nějakého důvodu nechcete či nemůžete rezervovat a přijdete neohlášeni, nemusíte se obávat, uděláme také vše pro to, abychom se Vám věnovali s maximální péčí. 
Rezervaci můžete provést online za 1 minutu ZDE >>


Neustále rozzářená členka týmu Brilas Kateřina Rozenbergová

Kde je možné parkovat?

Tím, že se prodejna nachází na náměstí, není možné zaparkovat přímo před prodejnou. Pokud však budete mít štěstí, je možné zaparkovat v některé z bočních ulic zdarma. Dále je možné ponechat Váš vůz kolem náměstí, kde je spousta parkovacích míst, která jsou většinou za poplatek 20 Kč/hod. A když Vás přepadně hlad, je okolo mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete dopřát vynikající jídlo.

Kdysi J.W.Goethe řekl: "Milovat a být milován, je největším štěstím v životě." Dodám jen to, že jsme náležitě pyšní na to, že se můžeme podílet na Vaší společné cestě životem a za sebe Vám můžu slíbit, že se s největším možným úsilím vynasnažím o to, abyste byli 100% spokojeni.

 
Článek přečten: 4859×