BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Výhru snů v podobě 25.000 Kč na snubní prsteny můžete vyhrát i Vy!

Radost, smích, štěstí, touha, nadšení, naděje, láska a mnoho dalších emocí k nám dorazilo v podobě nádherného počtu 250 fotografií, za což Vám mnohokrát děkujeme. Soutěž s názvem "Nezapomenutelné léto" nabízí neskutečné výhry v hodnotě až 25.000 Kč, proto neváhejte a zkuste své štěstí i Vy!

Výhru snů v podobě 25.000 Kč na snubní prsteny můžete vyhrát i Vy!

Soutěž "Nezapomenutelné léto" vypukla zhruba před dvěma týdny, avšak možnost vyhrát 5.000 Kč, 10.000 Kč nebo neuvěřitelných 25.000 Kč na Vaše vysněné snubní prsteny je ještě stále obrovská. Proč? Protože vyhrát může i fotografie s nejnižším počtem likes nebo fotografie, která dorazí mezi posledními.

Jakže budou vlastně určeni jednotliví vítězové?

Do samotného finále postoupí TOP dvacítka fotografií s nejvyšší počtem likes. K těmto 20-ti fotografiím přidá 10-ti členná porota svých 10 favoritů. Vítěze voucherů bude vybírat porota zaměstnanců firmy Brilas z 30 nejlepších fotografií. Proto neváhejte a získejte snubní prsteny dle Vašich představ.

A o co se vlastně soutěží?

Fotka, která bude nejlépe vystihovat téma soutěže "Nezapomentulené léto" vyhraje hlavní cenu, tedy voucher v hodnotě 25.000 Kč na libovolný zásnubní prsten nebo snubní prsteny. Vítěz druhé ceny získá nádherných 10.000 Kč a stejnou možnost výběru prstenů z naší nabídky. Nejvíce oblíbená fotka facebookových uživatelů, tedy fotka s nejvyšším počtem likes získá cenu publika v hodnotě 5.000 Kč. 

Pochlubte se tedy Vaší láskou, poškete fotografii, kdy jste se cítili opravdu šťastní, kdy Vás Vaše drahá polovička opravdu překvapila nebo kdy jste se svou rodinou zažili opravdu skvělé okamžiky. Těšíme se právě na Vaše "Nezapomenutelné léto"!

 

Pravidla soutěže a detailní informace naleznete zde

 

Článek přečten: 1426×

Nejnovější články

Jak nezanedbat svatebčany? Jak nezanedbat svatebčany? Fotosoutěž "Láska kvete i navzdory koronaviru" má svého vítěze! Fotosoutěž "Láska kvete i navzdory koronaviru" má svého vítěze! Aby vaše vzpomínky nevybledly Aby vaše vzpomínky nevybledly Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě?