Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Originální svatební kytice – 2. část

Originální svatební kytice – 2. část

Dnešní článek je pokračováním článku Originální svatební kytice z minulého týdne. Pokud se Vám nápady v minulém článku zdály odvážné, pak věřte, že ty dnešní je naprosto zahanbí. 

Kategorie: Svatba

V minulém článku jsme Vás chtěli inspirovat kyticemi z papíru, z látky, z peří a ze šperků. Snad se Vám nápady líbily. Dnes Vás čeká další várka inspirace, určitě ještě odvážnější.

Nespornou výhodou většiny těchto kytic je, že jsou o poznání trvanlivější než kytice z živých květin, o originalitě se také nedá pochybovat. Některé kousky budou pro některé nevěsty možná až příliš „originální“. Pokud dáváte přednost klasice, pak tento článek berte jako zdroj pobavení. Nebo si z těchto kytic vemte jen ten nápad a převeďte ho do jiných dekorací. Třeba v podobném duchu ozdobte stoly nebo vyrobte jinou svatební výzdobu. Je to jen na Vás. 

Knoflíková svatební kytice 

Velkou oblibu si mezi nevěstami získal nápad vytvořit svatební kytici z barevných knoflíků. Nápad je to jednoduchý, ale velice působivý. No, posuďte sami.

 

Plážová kytice 

Kytice z mušlí se pochopitelně nejvíc hodí na plážovou svatbu. Vypadají nádherně a velmi stylově, nemyslíte? Pořídit si takovou kytku ale může i nevěsta, která po svatbě na pláži touží, ale nemůže si ji z různých důvodů dopřát. Takto můžete mít svůj kousek moře. 

Plážová kytice 

Kytice jako fontána 

Pokud toužíte po něčem třpytivém, orginálním a nepřehlédnutelném,vyberte si květinu, která vypadá jako fontána nebo ohňostroj. Drobné korálky na tenounkých drátcích můžete třeba sladit do barev Vaší svatby. 

Květina z perel 

Luxus a elegance – pokud hledáte květinu právě takových kvalit, jste u cíle. Kytice z perel je unikát, který si lidé zapamatují. Na první pohled působi trošku chladně, ale o to luxusněji a elegantněji.

Květina z perel 

Kytice z korálků

Jste milovnice drobných korálků? Vyrábíte z nich třeba náramky? Vyrobte si svatební kytici. Ukážete tím, co máte rády a určitě budete originální.

Kytice z korálků 

Drátěná kytice

Elegantní jednoduchost až skoro ztrohost – to dostanete, když si vyberete kytici z drátů. Na jemnosti ji dodáte barevnými kamínky či korálky. O originalitě není pochyb.

Drátěná kytice 

Kytice s motýly 

Romantika jako vyšitá, spousta barev a dojem volnosti – taková bude Vaše svatba s motýlí kyticí.

Kytice s motýly 

Pletená, háčkovaná, motaná… 

Své koníčky můžete na svatbě prezentavot třeba tímto způsobem. Upleťtě, uháčkujte nebo si jinak vytvořte svou svatební kytici. Jistě se dočkáte obdivu všech svatebčanů.

Pletená, háčkovaná, motaná… 

Kytice ze sladkostí 

Jste milovnice sladkého? Nestyďte se za to! Ukažte to svým svatebním hostům. Vytvořte si třeba svatební kytici z oblíbených lízátek. Jak vidíte, může být veselá, ale i elegantní…člověk by skoro nevěřil, co lidé vymyslí.

Kytice z lízátek

Využít se dají bezvadně i jiné sladkosti – cupcakes, marshmallow, gumové bonbony nebo úplně jiné dobroty, zapojte fantazii. A dělejte tak, ať Vám kytice vydrží alespoň do svatebního dne. :)

Kytice z jiných sladkostí 

Kytice z ovoce a zeleniny 

Jste milovnice ovoce a zeleniny? Pořiďte si svatební kytici z jablek, ze zelí nebo třeba z mrkve. Připadá Vám to šílené? No, nezvyklé určitě. Ale hranice určujete Vy!

Kytice z ovoce a zeleniny 

Kytice ze srdíček

Jste bláznivě zamilovaná? Ukažte to! Co by to byla za svatební inspirace, kdyby chyběly kytice ze srdíček. 

Kytice ze srdíček

Článek přečten: 9427×