Menu
Hledat
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených

Snubní prsteny z wolframu – je to tvrďák!

Snubní prsteny z wolframu – je to tvrďák!

Wolfram je stále populárnější volbou pro svatební kroužky, a to díky jedinečným vlastnostem a modernímu vzhledu. Náš článek vám poodhalí, zda by pro vás mohl být tento „trendy“ materiál tou správnou alternativou.

Kategorie: Šperky

Tvrdý, krásný a hypoalergenní

Wolfram je známý svou extrémní tvrdostí a odolností. Na Mohsově stupnici tvrdosti dosahuje hodnocení 9, což se blíží diamantu. Při denním nošení se tedy bude škrábat výrazně méně než například zlato, a to u prstenů rozhodně chcete.

Snubáčky z wolframu jsou také relativně těžší, což jim přináší punc robustnosti a luxusu. Ten podtrhuje i nevšední barevnost, která dodává kroužkům eleganci a dlouhotrvající lesk. Materiál je navíc hypoalergenní, vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou.

Navzdory své tvrdosti může být wolfram při silném nárazu křehký. Pozor tedy na extrémy, resp. velmi nešetrné zacházení. Naše modely jsme testovali a např. běžný pád na tvrdý podklad ze dvou metrů zvládnou naprosto bez úhony. Nicméně se stále jedná o šperk, takže doporučujeme se zbytečných zátěžových zkoušek vyvarovat. Zvolenou velikost u wolframových prstenů nezměníte, což je drobná „daň“ za jejich jinak špičkové vlastnosti.

Pro koho je wolfram vhodný

„Wolframáčky“ jsou ideální pro páry, které hledají moderní, odolný a hypoalergenní materiál. Perfektní volbou jsou zejména snoubence, kteří pracují v náročných podmínkách. Díky své odolnosti proti poškrábání a deformaci jsou velmi praktické pro každodenní nošení. Péči nepotřebují de facto žádnou, stačí je čas od času otřít měkkým hadříkem a budou krásné opravdu dlouho. Přijďte si je vyzkoušet na jednu z našich 18 poboček po celé ČR.

Cena wolframových snubních prstenů

Ve srovnání se zlatem či platinou se jedná o velmi ekonomickou volbu, která mnohé potěší a splní představy ideálních svatebních kroužků. Kameny v našich modelech prozatím nenajdete. Wolfram je opravdu tvrďák a usadit do něj kameny kvalitně a spolehlivě, abychom na prsten mohli poskytnout naši standardní Garanci nevypadnutí, není snadné. Ale co není, může v budoucnu být, nechme se překvapit :-).

Dorazíte se na wolframáčky mrknout osobně?

Článek přečten: 726×