Menu
Hledat
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených

Svatební panika – když nemáte snubní prsteny a nezbývá už čas

Svatební panika – když nemáte snubní prsteny a nezbývá už čas

Každoročně k nám zavítá nemalý počet párů, které mají sňatek "za dveřmi", ale svatební kroužky na ruku nikde. Důvodů existuje mnoho, nezřídka se jedná o selhání původně zvoleného dodavatele prstenů. Cesty k vyřešení problému mohou být trnité, ale v BRILAS vás nikdy ve štychu nenecháme.

Kategorie: Šperky

Proberte to spolu

Je v tom vlastně ohromná symbolika. Partnerství je mj. také o častém řešení problémů a nacházení cest, jak z nich. Proč by měl být svatební obřad výjimkou? Dobrá, chápeme, že trocha klidu by neškodila, i tak je starostí se svatbou více než dost. Každopádně jakmile najisto víte, že původní plán, jak pořídit snubní prsteny selhal, jednejte okamžitě. V těchto případech může každá hodina znamenat předěl mezi situací, kdy před oltářem máte své vysněné kroužky nebo jste nuceni volit krizové řešení.

Komunikujte s dodavatelem

Pokud původní dodavatel selhal, dobře zvažte, zda mu ještě věříte. Ptejte se na plán B, nenechte se odbýt nekonkrétními sliby, že to „určitě nějak vyřešíme“. Potřebujete vědět, co přesně se stane a kdy. Pokud takovou informaci nedostanete, řešte situaci neprodleně jinde. Opravdu vřele doporučujeme svěřit doručení vašich svatebních prstenů spolehlivému dodavateli. Ptejte se hned od začátku obchodníků, které zvažujete, co se stane, když vznikne podobný problém. Pověstný chléb se však láme až tehdy, kdy přijde reálný průšvih. Pokud v něm už jste, panská rada ve stylu „měli jste lépe vybírat“ samozřejmě leda tak naštve. Nejen proto níže nabízíme i konkrétní řešení.

Řešte to osobně

Online komunikace je skvělá věc. Ale když už jste v časovém presu, raději řešte věci osobně v kamenné prodejně. Komunikace je rychlejší, řešení se nacházejí snadněji. Když opravdu není ve vašich možnostech docestovat za obchodníkem, volte nejrychlejší formy komunikace – telefon či online chat. Trpělivě čekat, až se vám z černé díry vrátí odpověď na váš email, je luxus, který v této situaci opravdu nedoporučujeme.

Shoďte problém ze stolu

Pojďme však ke slibovaným konkrétním řešením. Zmíníme ta nejčastější a zároveň nejméně bolestivá:

1) Skvělým benefitem je, když má váš dodavatel alespoň nějaké snubní prsteny skladem. Čím více, tím lépe. Vyberete-li si z dané nabídky, je problém mávnutím kouzelného proutku pryč.
2) Pokud máte ještě nějaký ten den k dobru, lze také některé modely vyrobit expresně a doručit je dle individuální dohody.
3) Když předchozí možnosti selžou, spolehlivý dodavatel umí nádherné prsteny na svatbu zapůjčit, a to přesně ve vašich velikostech. Budou tak vypadat luxusně i na svatebních fotkách. Pokud si zároveň objednáte výrobu svých vlastních snubáčků, zápůjčka vás typicky nebude nic stát.

Držíme pěsti, ať žádná z našich doporučení nepotřebujete a váš „den D“ se vydaří na maximum!

Článek přečten: 843×