Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Snubní prsteny – to nejdůležitější, co musíte vědět k jejich výběru

Snubní prsteny – to nejdůležitější, co musíte vědět k jejich výběru

Výběr slavnostních kroužků na ruku je nedílnou součástí svatebních příprav. Na první pohled se zdá, že na něm není co pokazit. Opak však bývá nezřídka pravdou. Mnoho párů se zbytečně dostane pod stres. Zde je pár tipů, které vám pomohou vyvarovat se nepříjemným potížím.

Kategorie: Šperky

Začněte včas

Klasická rada, která v případě, že se jí snoubenci nedrží, znamená potenciální noční můru. Zejména pro ně samotné, ale dost často také pro zvoleného klenotníka. Nejen, že hrozí, že na svatbě nebudete mít své vysněné kroužky. Ve výsledku vás liknavost pravděpodobně bude stát kromě stresu i více peněz. Začněte s obchodníky komunikovat ideálně cca 3 měsíce před termínem a nic vás nepřekvapí. Raději, ať vám kroužky leží nějaký ten týden doma, než se třást, zda je přepravce den před svatbou opravdu doručí.

Nespoléhejte na odhady

Ano, mluvíme samozřejmě o velikostech prstů, resp. prstenů. Všemožné DIY měřící metody vám mohou poskytnout přibližnou představu. Ale určitě vám nedají dostatečně spolehlivou informaci. Pokud opravdu nemůžete ke klenotníkovi osobně, což rozhodně doporučujeme, využijte alespoň měřící kroužky. Férový obchodník vám je nezaúčtuje, resp. původně zaplacenou částku odečte od následné objednávky.

Udržte klidnou hlavu

Když už se do presu dostanete, jednejte rychle, ale bez paniky. Renomovaný obchodník vás na holičkách nenechá. Budete-li mít kapku štěstí, nebude potřeba ani žádný kompromis. Ta nejlepší klenotnictví mají pestrou nabídku snubních prstenů skladem a i některé zakázkové modely umí doručit expresně.

Přejeme mnoho štěstí nejen při výběru snubáčků!

 

Autor: Radim Kubíček

Článek přečten: 826×