Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

3 tipy, které udrží vaše snubní prsteny dlouho krásné

3 tipy, které udrží vaše snubní prsteny dlouho krásné

Milujete se, vzali jste se, nádherné snubní prsteny na rukou. Pohádka. Jak zajistit, aby nikdy neskončila?

Kategorie: Šperky

Jak na nehynoucí lásku, to vám prozradit nemůžeme. Sami nevíme :-). Ale s prsteny máme zkušeností více než dost, tak je s vámi rádi vysdílíme. Není to žádná složitost, jak se občas ze sofistikovaných textů na internetu může zdát. Stačí následující 3 tipy a máte vlastně vyhráno.

Ošéfujte si kovová madla, kliky a klíče

Zvyk je železná košile. Zejména u mužů, kteří před svatbou prsten nikdy nenosili. Vidím dveře, čapnu za kliku, hotovo. Ano, hotovo, snubák pláče. Při nešetrném styku s tvrdším kovem, a to povětšinou klika bude, je poškrábání de facto nevyhnutelné. Stačí však jen malinko opatrnosti navíc a problém vzniknout nemusí. Těžko se to dává do písmenek, ale když víte, že si prsten nechcete poškrábat, za kliku vezmete zkrátka jinak. Schválně to hned teď jděte zkusit (pod podmínkou, že se rychle vrátíte text dočíst :-).

Savo je král, snubák se smál (než jste ho do Sava namočili)

Ano, chemické přípravky se šperky "neka". Některým materiálům vadí více, jiným méně, ale vystavit prsten chemii prostě není dobrý nápad. Těžko vám dát generický návod, který produkt je ještě ok. Studovat etiketu každého z nich nejspíš nechcete. A tak nám příjde jednodušší vám poradit, že je lepší prsteny odkládat, když si jdete horní končetiny v něčem podezřelém máčet. Ideální je krabička, ve které jste prsteny dostali, ale vlastně je to jedno. Stačí, když je citlivě odložíte někam, kde je s jistotou zase najdete. Zní to možná trochu otravně. V reálu si však zvyknete bleskově, po pár dnech je z toho naprostá automatika bez přemýšlení.

Tak a je pryč

Smutná realita, velmi často dochází ke ztrátě snubního kroužku. Nejčastěji v bazénech, akvaparcích, na pláži. Koupání je obecně velmi dobrá příležitost, jak snubák pozbýt. Dost možná kvůli tomu, že chladnější voda způsobí stažení prstu a kroužek z něj pak snadněji sklouzne. Odložte jej tedy do bezpečné úschovy nebo raději ponechejte v takových případech doma. Obzvláště pokud jdete po bazénu ještě na žejdlík či dvojku něčeho dobrého :-). Váš protějšek vám to v těchto případech určitě rád promine. Neztratit je opravdu základ, protože vše ostatní se dá řešit. Vcelku snadno, často i zdarma. Například, když máte od svého dodavatele službu "Bez obav".

 

Krásné nošení přejeme!

 Autor: Radim Kubíček

Článek přečten: 752×