Menu
Hledat
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených

Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě?

Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě?

V posledních týdnech lidé upřednostňují nákupy po internetu. Velkým lákadlem je možnost objednat si zboží z bezpečí a pohodlí svého domova, nezávisle na otevírací době nebo bez zástupu ostatních zákazníků. Zejména u snubních prstenů chcete, aby padly jak ulité. A co si budeme povídat, představit si prsten podle zvětšené fotky či renderu nebývá úplně jednoduché. Pokusíme se vám poradit, jak na to, abyste nešlápli vedle a se svou objednávkou byli spokojeni.

Kategorie: Šperky

Render, co to je?

Jednoduše řečeno, je to obrázek produktu, který najdete na webových stránkách našeho e-shopu. Je vytvořen podle reálného obrazu (technického výkresu) na základě počítačového modelu ve 3D. To znamená, že koukáte na obrázek prstenu a víte, jaký ho očekávat v reálu.
Ovšem má to i svá úskalí. A to šířku! Jestli jsou úzké nebo masivní poznáte právě podle rozměrů. Pro lepší orientaci je dobré vědět, že úzké prsteny se pohybují okolo 2 - 3 mm, klasické v rozmezí do 4,5 mm a široké od 5 mm a více. Proto u každého modelu máte přehledně uvedené všechny potřebné informace.

Objednat online či ne?

V této otázce záleží na typu snubáčků. U ocelových a titanových se bát nemusíte. Netrefíte velikost nebo nebudou splňovat vaše představy? Žádný problém. Jen musí být nenošené a bez rytiny, pak vám je rádi vyměníme za jiné.
Doporučujeme koupit měřící kroužky, abyste velikost prstu nemuseli jen tipovat. Jejich cenu vám následně odečteme od objednávky.
U zlatých a stříbrných prstenů vám e-shop skvěle poslouží k předvýběru vašich vysněných prstenů. V tomto případě se jedná o zakázkovou výrobu, proto se nedají vrátit nebo vyměnit.
Zvažte tedy prosím dobře, zda-li jste si jisti všemi parametry prstenů a vašimi velikostmi. Pokud si nejste zcela jisti, zavolejte nám nebo navštivte některou z našich prodejen.

Zakázková výroba?

Všechny zlaté snubáčky nejsou skladem, ale zadávají se do výroby. Jsou to tedy zmíněné zakázkově vyráběné prsteny vám přesně na míru. Proto vám dokážeme vyjít vstříc v úpravě oproti standardnímu modelu. Můžete si zvolit jakoukoliv barvu zlata, měnit dle libosti povrchovou úpravu či u dámského modelu odebrat nebo přidat kameny. U jakékoliv změny designu je důležitá vaše představivost, aby se vám finální produkt líbil. S tím vám ochotně pomůžeme na kterékoliv z našich kamenných poboček, kde se vám naši zaměstnanci pokusí přiblížit vaše přání na jiném, podobném modelu. V případě, že vycítí, že si změny nedokážete představit nebo by už prsten nevypadal hezky, upozorní vás a doporučí alternativní řešení.

Osahejte si je

Nechceme se chvástat , ale výběr v BRILAS máme opravdu velký. Proto není žádným tajemstvím, že nezřídka snoubenci odchází s úplně jinými prsteny, než které si vyhlídli.
Jak jsme již zmiňovali, občas vám vizuál na internetu přes sebevětší technickou přesnost nedá zcela dokonalou představu, jak prsteny vypadají v reálu. Nebo druhá možnost a to, že se vám líbí i ve skutečnosti, ale na ruce to prostě není ono. Proto doporučujeme si prsteny osahat a vyzkoušet, jak padnou.

Preferujete soudkovitý, oblý tvar nebo spíše rovnější profil? Dokud nevyzkoušíte, pak jen tušíte. Záleží i na velikosti vaší ruky a délce prstů. Obecně platí, že menším rukám sluší prsten jemnější, aby vám prsty opticky nezkracoval. U delších prstů si můžete dovolit prsten masivnější. Samozřejmě nejdůležitější je, aby se šperk líbil budoucí nevěstě, v neposlední řadě i ženichovi :-).
Pro získání inspirace si neváhejte „zasurfovat“ na našich stránkách v nabídce snubních prstenů a poté se vydat na jednu z našich 17 kamenných prodejen, které máme rozmístěné po celé České republice.
Věříme, že to k nám nebudete mít daleko a společně se setkáme.
Jaká bude vaše volba, e-shop nebo raději osobní návštěva?

Autor: Irena Zářecká

Článek přečten: 2451×