Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Nejprodávanější snubní prsteny

Nejprodávanější snubní prsteny

Váš svatební den se neodmyslitelně blíží a vy stále ještě nemáte tak důležitou věc, jakou jsou snubní prsteny? Magické kroužky, které vás spojí do konce života a jako jedna z mála věcí zůstanou vzpomínkou na váš překrásný svatební den. Prohlédněte si naše kousky, třeba vás inspirují.

Kategorie: Šperky

Udělejte si jasno!

Samotná svatba vás bude stát spoustu plánování, nervů a rozhodování. Než však navštívíte kamenný obchod, doporučujeme si večer otevřít lahvinku dobrého vína a v klidu si s partnerem ujasnit, jaká je vaše společná představa snubních prstenů. Hlavním kritériem často bývá cena. Je třeba se tedy domluvit, kolik za prsteny chcete utratit. Dalším měřítkem je nepochybně materiál, design, počet kamenů nebo i tvar prstenů. Je pouze na vás, zda zvolíte něžné kousky z bílého, žlutého či růžového zlata nebo pro vás budou těmi pravými skvosty z chirurgické oceli nebo titanu. Může se stát, že vás to bude s partnerem stát menší výměnu názorů, avšak než vyrazíte na samotný výběr, udělejte si jasno. Rozhodně tedy začněte s předstihem, abyste měli možnost prohlédnout si více modelů a zároveň měli čas si promyslet, které pro vás budou ty pravé.

Dechberoucí lesk a třpyt

Takové snubní prsteny volí budoucí nevěsty buďto z důvodu, že milují kamínky a jejich nekonečný třpyt, nebo si přejí nosit snubní a zásnubní prsten dohromady. To znamená, že je třeba volit tenčí kroužek, který skvěle doplní váš zásnubní prsten. Naší nabídce celokamenných prstenů kralují modely s názvy Eliso, Slunce nebo Ottone. Skvěle doplní jak jednoduchý kroužek s jedním dominujícím kamenem, tak i zdobenější zásnubní prsten. Jejich lesku a třpytu zaručeně neodoláte.

            Eliso »                          Slunce »                        Ottone »

Zlatá střední cesta

Jestliže nemáte jasnou představu o svých budoucích prstenech a nechcete klasické jednoduché kroužky, propusťte uzdu své fantazii a vyberte model, který vás okouzlí na první pohled. Můžete volit z různých šířek a designů. Zároveň si ujasnítě, zda máte raději rovnější linie či vaší ruce naopak sluší nějaká ta vlnka. Na své si samozřejmě přijdou i pánové, kteří nechtějí nosit pouze jednoduchý hladký kroužek. I pánské snubní prsteny jsou ozvláštněny různými rýhami, střídáním povrchových úprav či jemným ručním rytím.

            Laeca »                          Okrus »                       Eleanor »

V jednoduchosti je krása

Pokud patříte mezi snoubence, kteří nemají rádi okázalé a extravagantní věci a raději preferují jednoduchost a přirozenost, máme zaručeně něco i pro vás. Říká se, že v jednoduchosti je krása a síla, a to nepochybně vystihuje i naše elegantní snubáčky. Volit lze ze všech šířek a tvarů s jedním zirkonem, briliantem či naprosto bez kamenů. To znamená, že budete mít svůj prsten totožný s pánským. K největším favoritům v této skupině patří bezpochyby prsteny Lucida, Ara a Kometa.

          Lucida »                           Ara »                          Kometa »

Už máte své vysněné snubní prsteny vybrány? Pokud ano podělte se s námi o vaše favority.

Autor: Nikola Trnovcová

Článek přečten: 4141×