BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Rytina ušitá na míru

Výběr snubních prstenů se blíží a vy jste se ještě stále nerozhodli, co do nich vyrýt. Máte zájem o nádherné klasické prsteny, ale přáli byste si, aby nebyly bez nápadu a neoriginální? Pokud si tedy pokládáte otázku, zda mohou být vaše snubní prsteny ještě více nápadité, odpověď je „ano“! A my pro vás máme hned několik tipů.

Rytina ušitá na míru

Nestárnoucí klasika

Není to jen o kráse, šířce nebo počtu kamenů. Snubní prsteny mají svůj smysl, hloubku a symboliku, kterou dokazujete náklonnost a věrnost vašemu parťákovi na celý život. Proč si tedy neoživit vaše vysněné kroužky nápisem uvnitř, jehož význam budete znát jen vy dva? Nejběžnějším typem rytin u snubních prstenů je bezpochyby jméno partnera a datum svatby. Dále si klienti často volí iniciály nebo si nechávají vyrýt jména dětí či rodinných mazlíčků. Současným trendem je i společné příjmení novomanželů spojené například s rokem jejich svatby.

Romantika, která nezná konce

Pokud patříte mezi romantičtější duše, můžete i vy popustit uzdu své fantazii. Na svůj prsten si dle libosti můžete nechat vyrýt zdrobněliny či přezdívky. Rytiny typu Miláček, Beruška nebo Zlatíčko, nejsou v naší branži ničím neobvyklým. Další variantou mohou být i zamilovaná krátká hesla či citáty, které budou vystihovat přímo vás.
Nemusí se však jednat pouze o citáty. Můžete si nechat vyrýt název písně, u které jste spolu poprvé tancovali, datum vašeho prvního rande, polibku nebo místa seznámení.

Pokud jste ještě nenašli to pravé, máme pro vás několik tipů:

  • „Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.“ (Daphne Du Maurier)
  • ​„Teprve, když jsme nalezli lásku, víme, co jsme v životě postrádali.“
  • „Láska jsou dvě těla a jedna duše, dvě srdce a jeden tlukot.“ (Johann Wolfgang von Goethe)
  • „V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován.“ (George Sand)
  • „Milovat znamená žít životem toho, koho milujeme.“ (Lev Nikolajevič Tolstoj)

Další možností je citát rozdělit. Slečna může mít jeho první část: "Miluji život, protože mi dal tebe". A ženich poté ve svém prstenu část druhou: „Miluji tebe, protože ty jsi můj život.“ (John Lennon).
Můžete v podstatě rozpůlit jakýkoli citát a my vám zaručujeme, že i přesto budete spojeni na celý život.

Pokud je vtipná kaše vaším denním chlebem

Jestliže patříte mezi novomanžele, kteří milují humor v jakékoli podobě, rádi partnera nachytáváte nebo si prostě jen umíte ze sebe udělat srandu, tak i pro vás něco máme. Pokud má vaše drahá polovička nějakou vtipnou přezdívku ve stylu Piškotek nebo Lentilka a vy se těmito tituly nazýváte, proč toho nevyužít. Po 20 letech manželství se vašim originálním rytinám jistě zasmějete.

Co se týče vtipnějších textů do prstenů, i tentokrát pro vás máme několik perliček:

  • „Game over!“
  • „Všechny komedie končí svatbou.“
  • „Člověk ustupuje, když je moudrý, nebo když je ženatý.“
  • „Muž má svůj názor, žena má PRAVDU.“
  • „Nasaď ho tam hned zpátky! Já tě vidím!“

Pokud se rádi bavíte, nebojte se oživit své snubáčky něčím vtipným.

Odvažte se!

V případě, že si přejete doplnit rytinu nějakým znakem, symbolem či obrázkem, ani to pro nás není problém. Klasické symboly jako srdíčko, znak nekonečna nebo například čtyřlístek ryjeme v podstatě denně. Vždy je však třeba brát v úvahu šířku a velikost prstene, protože ne každý obrázek může být poté čitelný. Pokud to bude v našich silách, rádi vám do prstenů vyryjeme, co si budete přát.

Pokud preferujete něco skutečně originálního, můžete nám zaslat váš návrh a poté zkonzultujeme, zda je proveditelný a jak bude v daném prstenu vypadat. Neřiďte se řečmi druhých a nechte si vytvořit rytinu, která vás vždy rozesměje, rozněžní nebo vám rozbuší srdce.

Co byste si nechali vyrýt vy? Pokud máte inspiraci na netradiční rytinu, podělte se o ni s námi v komentářích.

Autor: Nikola Trnovcová

Článek přečten: 327×

Nejnovější články

Vdávat se těhotná? Žádný problém! Vdávat se těhotná? Žádný problém! Dovolujeme si oznámit, že dne… Dovolujeme si oznámit, že dne… Seznam hostů Seznam hostů Vítězové fotosoutěže "Vaše dokonalé rande" jsou tady! Vítězové fotosoutěže "Vaše dokonalé rande" jsou tady!