Menu
Hledat
0
 • Prsten byl přidán do oblíbených

Rytina ušitá na míru

Rytina ušitá na míru

Výběr snubních prstenů se blíží a vy jste se ještě stále nerozhodli, co do nich vyrýt. Máte zájem o nádherné klasické prsteny, ale přáli byste si, aby nebyly bez nápadu a neoriginální? Pokud si tedy pokládáte otázku, zda mohou být vaše snubní prsteny ještě více nápadité, odpověď je „ano“! A my pro vás máme hned několik tipů.

Kategorie: Šperky

Nestárnoucí klasika

Není to jen o kráse, šířce nebo počtu kamenů. Snubní prsteny mají svůj smysl, hloubku a symboliku, kterou dokazujete náklonnost a věrnost vašemu parťákovi na celý život. Proč si tedy neoživit vaše vysněné kroužky nápisem uvnitř, jehož význam budete znát jen vy dva? Nejběžnějším typem rytin u snubních prstenů je bezpochyby jméno partnera a datum svatby. Dále si klienti často volí iniciály nebo si nechávají vyrýt jména dětí či rodinných mazlíčků. Současným trendem je i společné příjmení novomanželů spojené například s rokem jejich svatby.

Romantika, která nezná konce

Pokud patříte mezi romantičtější duše, můžete i vy popustit uzdu své fantazii. Na svůj prsten si dle libosti můžete nechat vyrýt zdrobněliny či přezdívky. Rytiny typu Miláček, Beruška nebo Zlatíčko, nejsou v naší branži ničím neobvyklým. Další variantou mohou být i zamilovaná krátká hesla či citáty, které budou vystihovat přímo vás.
Nemusí se však jednat pouze o citáty. Můžete si nechat vyrýt název písně, u které jste spolu poprvé tancovali, datum vašeho prvního rande, polibku nebo místa seznámení.

Pokud jste ještě nenašli to pravé, máme pro vás několik tipů:

 • „Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.“ (Daphne Du Maurier)
 • ​„Teprve, když jsme nalezli lásku, víme, co jsme v životě postrádali.“
 • „Láska jsou dvě těla a jedna duše, dvě srdce a jeden tlukot.“ (Johann Wolfgang von Goethe)
 • „V životě je jen jediné štěstí, milovat a být milován.“ (George Sand)
 • „Milovat znamená žít životem toho, koho milujeme.“ (Lev Nikolajevič Tolstoj)

Další možností je citát rozdělit. Slečna může mít jeho první část: "Miluji život, protože mi dal tebe". A ženich poté ve svém prstenu část druhou: „Miluji tebe, protože ty jsi můj život.“ (John Lennon).
Můžete v podstatě rozpůlit jakýkoli citát a my vám zaručujeme, že i přesto budete spojeni na celý život.

Pokud je vtipná kaše vaším denním chlebem

Jestliže patříte mezi novomanžele, kteří milují humor v jakékoli podobě, rádi partnera nachytáváte nebo si prostě jen umíte ze sebe udělat srandu, tak i pro vás něco máme. Pokud má vaše drahá polovička nějakou vtipnou přezdívku ve stylu Piškotek nebo Lentilka a vy se těmito tituly nazýváte, proč toho nevyužít. Po 20 letech manželství se vašim originálním rytinám jistě zasmějete.

Co se týče vtipnějších textů do prstenů, i tentokrát pro vás máme několik perliček:

 • „Game over!“
 • „Všechny komedie končí svatbou.“
 • „Člověk ustupuje, když je moudrý, nebo když je ženatý.“
 • „Muž má svůj názor, žena má PRAVDU.“
 • „Nasaď ho tam hned zpátky! Já tě vidím!“

Pokud se rádi bavíte, nebojte se oživit své snubáčky něčím vtipným.

Odvažte se!

V případě, že si přejete doplnit rytinu nějakým znakem, symbolem či obrázkem, ani to pro nás není problém. Klasické symboly jako srdíčko, znak nekonečna nebo například čtyřlístek ryjeme v podstatě denně. Vždy je však třeba brát v úvahu šířku a velikost prstene, protože ne každý obrázek může být poté čitelný. Pokud to bude v našich silách, rádi vám do prstenů vyryjeme, co si budete přát.

Pokud preferujete něco skutečně originálního, můžete nám zaslat váš návrh a poté zkonzultujeme, zda je proveditelný a jak bude v daném prstenu vypadat. Neřiďte se řečmi druhých a nechte si vytvořit rytinu, která vás vždy rozesměje, rozněžní nebo vám rozbuší srdce.

Co byste si nechali vyrýt vy? Pokud máte inspiraci na netradiční rytinu, podělte se o ni s námi v komentářích.

Autor: Nikola Trnovcová

Článek přečten: 2145×