Menu
Hledat
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

Tak jako každý rok se opět blíží čas Vánoc. Čas klidu, vůně jehličí a povznesené atmosféry. Potkáme se se svými bližními a kamarády, které mnohdy jindy ani nevídáme. A s tím je spojeno i několik závazků. Každou milovanou osobu chceme potěšit nějakým tím dárkem, vyvolat úsměv na její tváři a připomenout, jak nám na ní záleží.

Kategorie: Šperky

Inspirujte se

Na jednu stranu je stále času dost, není důvod k panice. Ale znáte to, najednou si uvědomíte, že je prosinec, a vy jste se nad tím ještě ani nezamysleli. Proto přicházíme i my s nějakou inspirací, abychom Vám ušetřili aspoň trochu předvánočního stresu.
Ať už chcete využít uvolněné vánoční nálady k žádosti své lásky o ruku nebo jen potěšit hezkým prstýnkem někoho z rodiny či přátel, nabízíme Vám několik prověřených tipů, které určitě nezklamou. Mezi zásnubní prsteny je totiž spousta modelů, které určitě nemusí být použity čistě k zasnoubení, ale skvěle poslouží i jako šperk na běžné nošení.

Není kámen jako kámen

Prsten z bílého zlata osázený brilianty je sázkou na jistotu. Trochu výstřednější dámy s osobitým stylem ale určitě ocení prstýnek z barevného zlata nebo s barevným kamenem jako je rubín nebo granát. Romantická duše zase nepohrdne kroužkem z bílého zlata zdobeného překrásným akvamarínem nebo tanzanitem. No a v neposlední řadě jsou to zirkonové prsteny, které svým okázalým leskem nic neztrácí na své kolegy s drahými kameny, ale náklady na jejich pořízení jsou výrazně nižší.

Buďte všímaví

Vybíráte-li šperk pro přítelkyni, všimněte si, jaké nosí nejčastěji. Jestli jsou ze zlata bílého, žlutého nebo červeného? Nebo má v oblibě stříbro? Potrpí si na výrazné klenoty nebo dává přednost decentním šperkům? Tyto detaily vám výběr velmi usnadní.

Vánoční tip

Pokud přemýšlíte nad tím, že svou milovanou požádáte o ruku přímo na Štědrý den, a uděláte ho tak extra výjimečným, zkuste schovat krabičku se zásnubním prstýnkem do vánoční ozdoby, která se bude nepatrně lišit od ostatních. Pod stromeček pak vložte milostný vzkaz a vyzvěte přítelkyni, aby po ozdobě pátrala. Jakmile ji objeví, nezapomeňte pokleknout a vyznat ji upřímně svou lásku.
Vánoce se pomalu a jistě blíží a dárky jsou stále aktuálnějším tématem. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli prsten, vybírejte ho s láskou, neboť právě o tom by měly Vánoce být. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím emailu info@brilas.cz, našeho Facebooku nebo LiveChatu přímo na brilas.cz.

Autor: Martin Štrosner

Článek přečten: 1426×