BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Buďte nekonečně svoji

Zní to jako pohádka. Žena potká muže, zamilují se a jsou si jisti, že ten druhý bude tím pravým na celý život. Potkali někoho, komu rozumí a kdo rozumí jim, respektuje je a miluje z celého srdce. Pokud vás zajímá, jak se doslova nekonečně spojit s vaší blízkou duší, neváhejte číst dále.

Buďte nekonečně svoji

Význam symbolu nekonečna
Nekonečno bývá běžně zobrazováno jako ležatá osmička. Jde o symbol představující věčnost, trvalost, reprezentuje pevnost či kontinuitu. Tento obrazec je také nazýván uroboros. Takovýto netypický název v sobě skrývá vyobrazení hada požírajícího svůj vlastní ocas. Nemá tak začátek ani konec, což je spojováno právě s tvarem ležaté osmičky.

Tento symbol se objevoval například v pohřebních knihách ve starověkém Egyptě, kde představoval nekonečný a nepřetržitý běh života. Dnes se však významově posunul k mnohem šťastnějším událostem, jakou jsou právě zásnuby nebo svatba.

Řekněte to beze slov

Tímto symbolem můžete vyjádřit náklonnost a lásku ke druhému člověku. Nekonečno většinou volí lidé, kteří jím vyjadřují svou osobnost či způsob myšlení. Nositelé tohoto znaku na šperku věří v to, že když něco končí, něco nového naopak začíná. Symbolika ve snubních prstenech představuje právě konec svobody a začátek nového života po boku vaší drahé polovičky. Zároveň pomáhá navodit pozitivní mysl a posiluje tok pozitivní energie.

Nekonečno od Brilas

Ani v naší nabídce nemůže chybět model s motivem nekonečna. Seznamte se s Infinity, dvojicí snubních prstenů, které vykřičí vaši lásku do světa. Díky lesklému povrchu a šíři 5,2 mm budou na vašich rukou nepřehlédnutelné. Symbol na dámském kroužku podtrhuje 19 kamenů, společně s pánským tvoří dokonalý pár. Právě tak jako vy.

Nosíte či nosili byste motiv nekonečna na špercích? Neváhejte se podělit o dojmy v komentářích.

Článek přečten: 270×

Nejnovější články

Krok za krokem k tomu nejdůležitějšímu "Ano" Krok za krokem k tomu nejdůležitějšímu "Ano" Řekněte si své ano pod třpytem vloček Řekněte si své ano pod třpytem vloček Trendy zásnubních prstenů pro rok 2020 Trendy zásnubních prstenů pro rok 2020 To nejdůležitější pro výběr svatebního fotografa To nejdůležitější pro výběr svatebního fotografa