Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Buďte nekonečně svoji

Buďte nekonečně svoji

Zní to jako pohádka. Žena potká muže, zamilují se a jsou si jisti, že ten druhý bude tím pravým na celý život. Potkali někoho, komu rozumí a kdo rozumí jim, respektuje je a miluje z celého srdce. Pokud vás zajímá, jak se doslova nekonečně spojit s vaší blízkou duší, neváhejte číst dále.

Kategorie: Šperky

Význam symbolu nekonečna
Nekonečno bývá běžně zobrazováno jako ležatá osmička. Jde o symbol představující věčnost, trvalost, reprezentuje pevnost či kontinuitu. Tento obrazec je také nazýván uroboros. Takovýto netypický název v sobě skrývá vyobrazení hada požírajícího svůj vlastní ocas. Nemá tak začátek ani konec, což je spojováno právě s tvarem ležaté osmičky.

Tento symbol se objevoval například v pohřebních knihách ve starověkém Egyptě, kde představoval nekonečný a nepřetržitý běh života. Dnes se však významově posunul k mnohem šťastnějším událostem, jakou jsou právě zásnuby nebo svatba.

Řekněte to beze slov

Tímto symbolem můžete vyjádřit náklonnost a lásku ke druhému člověku. Nekonečno většinou volí lidé, kteří jím vyjadřují svou osobnost či způsob myšlení. Nositelé tohoto znaku na šperku věří v to, že když něco končí, něco nového naopak začíná. Symbolika ve snubních prstenech představuje právě konec svobody a začátek nového života po boku vaší drahé polovičky. Zároveň pomáhá navodit pozitivní mysl a posiluje tok pozitivní energie.

Nekonečno od Brilas

Ani v naší nabídce nemůže chybět model s motivem nekonečna. Seznamte se s Infinity, dvojicí snubních prstenů, které vykřičí vaši lásku do světa. Díky lesklému povrchu a šíři 5,2 mm budou na vašich rukou nepřehlédnutelné. Symbol na dámském kroužku podtrhuje 19 kamenů, společně s pánským tvoří dokonalý pár. Právě tak jako vy.

Nosíte či nosili byste motiv nekonečna na špercích? Neváhejte se podělit o dojmy v komentářích.

Autor: Nikola Trnovcová

Článek přečten: 1894×