Menu
Hledat
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených

Snubní prsteny Julia – prsteny na celý život!

Snubní prsteny Julia – prsteny na celý život!

Snubní prsteny jsou pro manželský život jednou z nejdůležitějších věcí, proto by jste si na výběru měli dát skutečně záležet a nepodcenit ho. Ještě stále jste nevybrali? Proto pro Vás máme jedinečnou novinku, která Vám nepochybně vezme dech!

Kategorie: Šperky

Zlato je nestárnoucí klasikou a zaručeně dobrou investicí. Snubáčky Julia patří mezi mohutnější, avšak exkluzivní kousky v naší nabídce. Jsou vyrobeny v šíři 5 mm a jsou lesklé povrchové úpravy. Pokud tedy muž hledá jednoduchý ale luxusní prsten, bude prsten Julia tou správnou volbou. Dámský je poté oživen jedinečnými třemi kameny o velikosti 1,8 mm. Dáma však nemusí volit běžné zirkony, ale může svůj prsten ozdobit nádhernými a třpytivými brilianty, díky kterým bude její prsten zářit po celý život. Navíc je dámský prsten ještě zjemněn krásným zdobením okolo kamenů. Tak co myslíte, nejsou skvostné? 

        Julia White »                   Julia Red »                  Julia Gold »

Ruku na srdce, co Vám vlastně po svatebním dnu zůstane kromě jedinečných a nezapomenutelných vzpomínek? Prsteny, právě ony Vám budou tento den připomínat po celý zbytek života, proto volte pečlivě, protože dle nás si výběr prstenů zaslouží větší pozornost, než kterákoli jiná věc ze svatebního dne.

Článek přečten: 1396×