Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Snubní prsteny Slunce – rozzáří Vám den!

Snubní prsteny Slunce – rozzáří Vám den!

Snubní prsten bude zdobit Vaši ruku po celý život. Bude Vám neustále připomínat ten jedinečný moment, kdy jste si se svou drahou polovičkou řekni „ANO“, které Vás spojilo na věky věků. Proto by jste měli zvolit kvalitní krásné prsteny, protože věřte, že se tato investice skutečně vyplatí.

Kategorie: Šperky

Každá budoucí nevěsta si přeje, aby byl její den "D" dokonalý. Aby vše vyšlo dle jejích představ, ať už se jedná o šaty, květiny, účes nebo celkovou připravenost na tuto velkolepou událost. Nezbytnou součástí nevěstiných perfektních představ jsou i nádherné prsteny, které budou nosit se svým partnerem po zbytek života. Výběr není vůbec jednoduchý, a proto bychom Vám rádi představili další z našich skvostných kousků.

      Slunce Gold »              Slunce White »             Slunce Red » 

Snubáčky Slunce uspokojí každý novomanželský pár. Jemný dámský prsten v šíři 1,9 mm je skvělým kouskem pro každou ruku. Je vyroben v lesklé povrchové úpravě a nádherný třpyt mu dodává 12 skvostných kamenů. Slečna si pak může zvolit zirkonovou nebo briliantovou variantu svého prstene. Pánský má pak skvělou šíři 4 mm. Je proveden v matné povrchové úpravě se zkosenými lesklými hranami, díky nimž se jedná o výjimečný kousek.

Ze svatebního dne Vám zůstanou pouze vzpomínky a snubní prsteny, proto si jejich výběr velmi pečlivě promyslete a zvolte něco elegantního, romantického a jedinečného .

Článek přečten: 791×