BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Prsteny Lana – exkluzivita ve dvou kroužcích

Ještě stále jste nenašli ty pravé? Ještě stále Vás neokouzlily prsteny, o kterých by jste si řekli: „Ano, to jsou ony!" V tom případě pro Vás máme jedinečný tip!

Prsteny Lana – exkluzivita ve dvou kroužcích

Snubní prsteny Lana White/Gold/Red jsou ideálními kousky pro novomanžele hledající něco jemnějšího, elegantnějšího a zároveň něco, co jim bude připomínat jejich výjimečný svatební den. Nádherné snubních prsteny, jejichž design nikdy neomrzí a bude stále trendy.

Tento model je tvořen třemi pruhy. Postranní jsou provedeny v lesklé povrchové úpravě a středový matný pruh dodává prstenům originalitu a výjimečnost. Dámský prsten je osazen pěti kameny, kde dáma může volit mezi variantou zirkonů nebo briliantů kvality Si. Kameny mají rovněž skvělou velikost 1,5 mm. Právě díky nim působí dámský prsten velmi jemně a decentně.

         Lana Red »                   Lana White »                Lana Gold »

Neváhejte, a zvolte pro svůj svatební den a celý společný život prsteny, jejichž vzhled Vás nikdy neomrzí a budou Vám denně připomínat nezapomenutelný den, kdy jste si řekli své „ANO“!

Článek přečten: 238×

Nejnovější články

Svatba ve Vegas! Svatba ve Vegas! Sňatek na statku či farmě! Sňatek na statku či farmě! Uzavření manželství – co všechno budete potřebovat? Uzavření manželství – co všechno budete potřebovat? Svatba v létě! Svatba v létě!