Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Snubní prsteny Bizaku - nekonečný luxus a třpyt

Snubní prsteny Bizaku - nekonečný luxus a třpyt

Ať už si své „ANO“ řeknete v okruhu nejbližších nebo naopak budete obklopeni širokou rodinou a spoustou přátel, v kostele nebo jen tak při západu slunce na nádherné rozkvetlé louce, neměli by jste zapomenout zvolit pro tento výjimečný den ty pravé snubní prsteny, neboť právě ty Vás budou provázet Vaším společným životem.

Kategorie: Šperky

Pro něžné romantické duše, které nejraději volí jemnější styl s křehkými prvky máme skvělý tip! Jsou jím snubní prsteny Bizaku White/Gold/Red, které jsou vyrobeny v moderním, avšak romantickém designu a dámský je navíc originálně dekorován zářivými kameny v podobě buďto zirkonů nebo briliantů. To znamená dokonalý šperk pro ženu, milující nekonečný třpyt a luxus.Prsteny jsou navíc vyhotoveny ve skvělé šíři. Dámský má šíři 4,5 mm a pánský je vyroben v 5 mm. Snubáčky mají lesklou a matnou povrchovou úpravu.

      Bizaku White »               Bizaku Red »                Bizaku Gold » 

Další skvělou výhodou tohoto prstene je to, že je možné jej kombinovat. Dáma může volit svůj snubní prsten z bílého zlata a muž si k němu může zvolit prsten z chirurgické oceli, který má totožný design. Zkombinujete tak skvělý vzhled s příjemnou cenou.

V jednoduchosti je krása a my jsme přesvědčeni o tom, že Vás tyto prsteny okouzlí natolik, že už nebudete chtít jiné.

Článek přečten: 1006×