Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Trendy ve snubních prstenech pro rok 2019

Trendy ve snubních prstenech pro rok 2019

Jako každým rokem i tentokrát si Vám dovolujeme před svatební sezónou a termínem Vaší svatby dát pár tipů, které by určitě žádná nevěsta neměla nechat bez povšimnutí, protože být in ohledně snubního prstene je základem každé svatby.

Kategorie: Šperky

Trend číslo 1: Čím více kamenů, tím lépe

Letošní svatební sezóna má jasný směr a cíl. Letos se prostě budou nosit kameny. Klasickým představitelem módního prstene jsou prsteny - Slunce. Dámský je dokonalý na jemné dámské ruce a pánský, ten skvěle sedí na mužné ruce. Prsteny určené pro dokonalé manželství, krásné, plné slunce, tolerance a porozumění. Prostě prsteny stejně dokonalé jako je Váš vztah.

Trend číslo 2: Růžové zlato

Pryč jsou roky, kdy se nevěsty bály odlišovat. Letošní trendy přejí odvážně romantickým duším a samozřejmě snubním prstenům z růžového zlata. Krásným příkladem jsou snubní prsteny Eprius. Ty se neztratí na jakékoliv ruce a pro snoubence, kteří chtějí dát světu najevo svojí lásku jsou dokonalým tipem.

Trend číslo 3: Titan a chirurgická ocel v dokonalém provedení

To, že snubní prsteny nemusejí být ze zlata je dlouho známá věc, ale až s příchodem titanových a ocelových prstenů v dokonalém provedení je zaděláno na nesmírně odolné, antialergení a přitom od zlata nerozeznatelné nádherné prsteny. Krásným příkladem titanových prstenů pro nevěsty, které umějí nosit výrazné prsteny je model Laura. Dokonalé vyleštěný povrch s příkladně zafasovanými kameny dává zapomenout na zlaté provedení.
V chirurgické oceli nesmíte zapomenout prohlédnout a vyzkoušet prsteny Rachel. Nádherná kamenová linie na dámském prstenu nemůže nechat nikoho chladným a na pochybách, který snubní prsten je ten pravý.

 

Článek přečten: 2825×