BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Trendy ve snubních prstenech pro rok 2019

Jako každým rokem i tentokrát si Vám dovolujeme před svatební sezónou a termínem Vaší svatby dát pár tipů, které by určitě žádná nevěsta neměla nechat bez povšimnutí, protože být in ohledně snubního prstene je základem každé svatby.

Trendy ve snubních prstenech pro rok 2019

Trend číslo 1: Čím více kamenů, tím lépe

Letošní svatební sezóna má jasný směr a cíl. Letos se prostě budou nosit kameny. Klasickým představitelem módního prstene jsou prsteny - Slunce. Dámský je dokonalý na jemné dámské ruce a pánský, ten skvěle sedí na mužné ruce. Prsteny určené pro dokonalé manželství, krásné, plné slunce, tolerance a porozumění. Prostě prsteny stejně dokonalé jako je Váš vztah.

Trend číslo 2: Růžové zlato

Pryč jsou roky, kdy se nevěsty bály odlišovat. Letošní trendy přejí odvážně romantickým duším a samozřejmě snubním prstenům z růžového zlata. Krásným příkladem jsou snubní prsteny Eprius. Ty se neztratí na jakékoliv ruce a pro snoubence, kteří chtějí dát světu najevo svojí lásku jsou dokonalým tipem.

Trend číslo 3: Titan a chirurgická ocel v dokonalém provedení

To, že snubní prsteny nemusejí být ze zlata je dlouho známá věc, ale až s příchodem titanových a ocelových prstenů v dokonalém provedení je zaděláno na nesmírně odolné, antialergení a přitom od zlata nerozeznatelné nádherné prsteny. Krásným příkladem titanových prstenů pro nevěsty, které umějí nosit výrazné prsteny je model Laura. Dokonalé vyleštěný povrch s příkladně zafasovanými kameny dává zapomenout na zlaté provedení.
V chirurgické oceli nesmíte zapomenout prohlédnout a vyzkoušet prsteny Rachel. Nádherná kamenová linie na dámském prstenu nemůže nechat nikoho chladným a na pochybách, který snubní prsten je ten pravý.

 

Článek přečten: 1780×

Nejnovější články

Žádost o ruku – inspirace z celého světa Žádost o ruku – inspirace z celého světa Vítězové fotosoutěže "Slunce, zima, romantika" jsou na světě! Vítězové fotosoutěže "Slunce, zima, romantika" jsou na světě! Snubní prsteny Slunce – rozzáří Vám den! Snubní prsteny Slunce – rozzáří Vám den! Trend pro svatbu? Stodola! Trend pro svatbu? Stodola!